ebook Let me love you
2.95 / 5.00 (liczba ocen: 101)

Let me love you
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 38.17
Audiobook - najniższa cena: 49.90
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
38.17 zł Lub 34.35 zł
40.00 zł
44.90 zł
44.90 zł
36.40 zł
38.56 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Katherine Hoover i Evan Wilson znają się od dziecka. Wychowywali się wspólnie w elitarnym środowisku Redwood City. Pomimo tak długiej znajomości nienawidzą się i kłócą przy każdej okazji. Jednak gdy zdecydują się zawrzeć niezwykłą umowę, ich relacja zmieni się w nieoczekiwany sposób…

Znają się od dziecka. Ich rodzice się przyjaźnią. A oni raz się kochają, raz nienawidzą.

Katherine Hoover i Evan Wilson znają się od kołyski. Ich rodzice wraz z innymi wpływowymi ludźmi tworzą elitę Redwood City, a ich dzieci, siłą rzeczy, mają ze sobą ciągły kontakt. Mało tego, po cichu liczą, że Katherine i Evan kiedyś zostaną małżeństwem. Jednak Katherine i Evan tworzą swoistą mieszankę wybuchową. Tak długo, jak się znają, tak długo się nienawidzą. Ale mają więcej wspólnego, niż im się wydaje, i skrycie nie są sobie obojętni. Tak więc pewnego dnia Evan proponuje Katherine układ: nie muszą się lubić, ale będą ze sobą sypiać. Jednak szybko się przekonują, że są sprawy, których nie da się rozdzielić – uczucia, nad którymi trudno panować, szczególnie kiedy jest się tak blisko.

Let me love you od Aleksandra Horodecka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć