ebook Życie po życiu. Mały przewodnik
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Życie po życiu. Mały przewodnik
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 23.98
wciąż za drogo?
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
23.98 zł Lub 21.58 zł
29.52 zł Lub 26.57 zł
30.00 zł
36.90 zł
23.96 zł
23.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wyrusz w fascynującą wędrówkę dusz!

Poznaj ekscytujące historie o tym, co dzieje się z duszą pomiędzy jej ziemskimi inkarnacjami, i odkryj proste ćwiczenia pomocne w nawiązaniu kontaktu z wyższą inteligencją, do której wszyscy możemy uzyskać dostęp. Książka w ciepły i cudowny sposób potwierdza to, co wielu z nas przeczuwa – na końcu naszej ziemskiej ścieżki czeka dom, pełny nieskończonej i bezwarunkowej miłości.

„Książka ta powstała dzięki człowiekowi, który jako pierwszy przedstawił publicznie koncepcję życia między wcieleniami (z ang. life between lives, LBL). Na jej stronach zaprezentowane zostały osiągnięcia i odkrycia Michaela Newtona, jego spuścizna, a także kilka niewiarygodnych historii, które mogły wydarzyć się dzięki niemu i dzięki temu, że inni kontynuują jego pracę.

Żyjemy w dynamicznie zmieniających się czasach. Eksplorowanie nowych sposobów widzenia, nowych znaczeń i nowego celu naszego istnienia osiągnęło punkt krytyczny. Nadszedł czas, żeby się przebudzić i lepiej zrozumieć nasze miejsce we wszechświecie”. – Peter Smith, Prezes Instytutu Newtona

Życie po życiu. Mały przewodnik od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć