ebook Co wyszeptał nam deszcz
4.51 / 5.00 (liczba ocen: 134)

Co wyszeptał nam deszcz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - najniższa cena: 21.77
Audiobook - najniższa cena: 44.67
wciąż za drogo?
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
27.90 zł
29.52 zł
31.37 zł Lub 28.23 zł
33.00 zł
-25% 21.77 zł
31.35 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść New Adult autorki Korepetytora i Kontraktu! 

Rain Sullivan i Olivia Hale wychowywali się razem, mimo że nie łączyły ich więzy krwi. Ale połączyło ich coś znacznie silniejszego: uczucia, pragnienia i plany, a także obietnica, że będą przyjaciółmi aż do śmierci.

Życie jednak błyskawicznie zweryfikowało naiwne marzenia. Rain wyjechał, by zostać światowej sławy raperem. Szybko okazało się, że sen o sławie ma swoją cenę. Wydawało się, że jego życie pędzi bez hamulców. Używki omal go nie zabiły. 

Po powrocie z odwyku Rain postanawia odbudować swój wizerunek. Manager namawia go, żeby wziął udział w programie fundacji spełniającej marzenia osób z chorobami krytycznymi.

W tym czasie życie Olivii wywróciło się do góry nogami, bo lekarze przekazali jej brutalną prawdę o chorobie. Dziewczyna musiała zrezygnować z realizacji marzeń, które do tej pory pomagały jej przetrwać wykańczające leczenie. 

Gdy po latach spotyka na swojej drodze Raina, szybko dociera do niej, że po chłopaku, z którym składali sobie obietnicę, nie ma już śladu. 

Co wyszeptał nam deszcz od Joanna Balicka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Najsilniejsi ludzie nie mają łatwej drogi w życiu . Za to tylko oni potrafią sprawić, że ta trudna droga jest warta przebycia.
Kiedy możesz mieć wszystko, okazuje się, że zwyczajne, małe rzeczy cieszą najbardziej.
Życie nie jest wieczne, miłość jest.
Nadzieja to niebezpieczna broń w rękach lekarzy. W obliczu choroby, na którą nie ma żadnego lekarstwa, dawanie choremu nadziei na wyzdrowienie jest jak przyłożenie komuś pistoletu do głowy i zapewnienie, że nie będzie bolało.
To trudne, by zaakceptować to, że ktoś, kogo kochasz z dnia na dzień może po prostu zgasnąć.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć