ebook Dziennik więzienny. Odrzucenie - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Dziennik więzienny. Odrzucenie - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 46.46
Audiobook - najniższa cena: 36.86
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
36.86 zł Lub 33.17 zł
44.90 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
36.96 zł
40.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Światowy bestseller, który porusza sumienia NIEWINNY!

Ten ostateczny werdykt został wydany po czterech latach udręki – publicznych oskarżeń, śledztwa, procesu i medialnego linczu – oraz ponad roku więzienia za przestępstwo, którego kard. George Pell nie popełnił! Sąd Najwyższy Australii ostatecznie całkowicie uniewinnił 78-letniego kardynała i oczyścił z zarzutów o przestępstwo na tle seksualnym.

Było to nie tylko osobiste zwycięstwo hierarchy nad niesprawiedliwością, ale i nadzieja dla całego Kościoła katolickiego, iż prawda zawsze ostatecznie zatriumfuje. Nie żywiąc niechęci do swoich oskarżycieli, sędziów, pracowników więziennictwa, dziennikarzy oraz osób wyrażających wobec niego nienawiść, kard. Pell wykorzystał pobyt w więzieniu jako swego rodzaju „przedłużone rekolekcje”. Sumiennie przy tym wypełniał strony zeszytu swoimi duchowymi refleksjami oraz spostrzeżeniami na temat bieżących wydarzeń i więziennego życia. Z jego zapisków wyłania się portret człowieka niezłomnej wiary i ogromnej dojrzałości duchowej, poddawanego próbie jak biblijny Hiob, który może się stać inspiracją i wzorem dla współczesnego człowieka.

Do tej pory nakładem DW Rafael ukazał się pierwszy tom – Dziennik więzienny. Apelacja.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Bogumiły Kaźmierczak.

Dziennik więzienny. Odrzucenie - audiobook od George Pell możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć