ebook Breslau forever - audiobook
3.35 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1018)

Breslau forever - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 38.79
Audiobook - najniższa cena: 43.21
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
43.21 zł Lub 38.89 zł
44.91 zł Lub 40.42 zł
49.90 zł
49.90 zł
43.41 zł
44.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Śledztwo, które ciągnie się od lat 30. zeszłego stulecia. Jeden po drugim ginęli zajmujący się nim oficerowie. W przedwojennym Breslau rozłożyło na łopatki funkcjonariuszy niemieckiej kripo. W ruinach powojennego Wrocławia – milicjantów obywatelskich. Do czego doprowadzi Staszewskiego? Do spisku, sekty, klątwy, sedna Breslau czy jak poprzedników – do śmierci?

Zabójcze śledztwo w zabójczo malowniczym mieście.

Staszewski to najlepszy pies wrocławskiej komendy (nie mylić z pieskiem noszącym w zębach teczkę za przełożonym). Prowadzi śledztwo w idiotycznej sprawie, która ciągnie się od lat 30. zeszłego stulecia. Jeden po drugim ginęli zajmujący się nią oficerowie. Nie ma i nie było żadnego podejrzanego.

W przedwojennym Breslau to samo śledztwo rozłożyło na łopatki funkcjonariuszy niemieckiej kripo. W ruinach powojennego Wrocławia – milicjantów obywatelskich. Do czego doprowadzi Staszewskiego? Do spisku, sekty, klątwy, sedna Breslau czy jak poprzedników… do śmierci.

Problem w tym, że ludzie, nie wiedzieć czemu wybuchają, podpalają się albo popełniają samobójstwo w któryś z bardziej tradycyjnych sposobów.
Za każdym razem otaczają się kwiatami. Zawsze towarzyszy im rytuał powtarzalności…

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Grzegorza Pawlaka.

Breslau forever - audiobook od Andrzej Ziemiański możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć