ebook Golden Sin. Żadnych granic - audiobook
3.85 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 9)

Golden Sin. Żadnych granic - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.23
Audiobook - najniższa cena: 33.92
wciąż za drogo?
-14% 33.92 zł Lub 30.53 zł
37.11 zł Lub 33.40 zł
39.90 zł
35.91 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Harry Blythe i Christian Travis tworzą niecodzienny, dynamiczny duet prywatnie i zawodowo. Nie dziwi zatem, że w jednym momencie znaleźli swoje słabe punkty, które zagrożą ich pozycjom, władzy i bezpieczeństwu. Czy wybiorą znany sobie świat przemocy, jasno nakreślonych reguł i okrucieństwa, czy zaryzykują wszystko i przekroczą granicę, zza której nie ma już powrotu?

Oni nie mają granic. Łamią zasady, by ustanowić nowe…
Szampan wylewa się, a życie dwóch dziewczyn nigdy już nie będzie takie samo.

Gdy kieliszek rozbija się o podłogę, zniszczony zostaje porządek dawnego życia. Lana zapada w pamięć ekstrawaganckiemu mężczyźnie o tajemniczym spojrzeniu, który nocą wyciąga zza paska broń, by wyrównać rachunki. W tym samym momencie Cassandra zderza się nie tylko z porywczym mężczyzną o szaroniebieskich oczach, ale także z konsekwencjami tego spotkania.

„Mężczyzna w czarnym fraku stał na drabinie i właśnie rozpoczynał swój pokaz. Przechylił butelkę szampana, a złocista ciecz rozlała się po piramidzie kieliszków. Dołączysz, by go posmakować?”

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Jędrzeja Furala.

Golden Sin. Żadnych granic od Zofia Chrobak, Alicja Górska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć