ebook Uciec od prawdy
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Uciec od prawdy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 37.90
wciąż za drogo?
24.18 złpremium: 15.60 zł Lub 15.60 zł
19.90 zł
22.10 zł Lub 19.89 zł
26.00 zł
22.09 zł
22.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

We Wrocławiu zostaje zamordowany Stefan Król, popularny pisarz kryminałów. W trakcie śledztwa komisarz Andrzej Papaj wraz z aspirant Justyną Nowicką ustalają, że wobec autora pojawiały się zarzuty o plagiat, otrzymywał pogróżki, a jego żona ma kochanka. Krąg osób, którym zależało na śmierci pisarza, jest zatem bardzo duży. Śledztwa nie ułatwia również odkrycie, że odciski palców zamordowanego pasują do tych, znalezionych na miejscu brutalnego morderstwa młodego małżeństwa, które kilka miesięcy wcześniej wstrząsnęło jednym z osiedli. Polecamy również pierwszy tom serii o śledztwach komisarza Andrzeja Papaja "Dotrzeć do prawdy".

"Bardzo ciekawa książka a głos lektora idealnie oddaje klimat", "Ciekawa, wciągająca. Bez zbędnych makabrycznych wątków, co jest teraz rzadkie." -. opinie słuchaczy audiobooka "Dotrzeć do prawdy".

Tomasz Wandzel - Autor, który ma na swoim koncie powieści sensacyjne, kryminalne, obyczajowe oraz historyczne. Jest wielokrotnym stypendystą różnych instytucji, wspierających rozwój kultury m.in. Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mieszka w Prabutach, które często pojawiają się w jego twórczości. Zawodowo pracuje jako copywriter. Polecamy również "Hycel", Chłopiec z Kresów" oraz "Dom w chmurach".  

Uciec od prawdy od Tomasz Wandzel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć