ebook Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 6007)

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 11.20
Virtualo#Cyber Monday
Virtualo#Cyber Monday
14.88 złpremium: 9.60 zł Lub 9.60 zł
-17% 11.20 zł Lub 10.08 zł
11.68 zł
13.60 zł Lub 12.24 zł
16.00 zł
12.16 zł
13.09 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi jest młodzieżową powieścią SF, która otwiera bestsellerowy cykl Felix, Net i Nika. To także wspaniała lektura szkolna, zatem przeczytaj zanim stanie się lekturą obowiązkową i zaskocz swojego nauczyciela znajomością przygód trójki nastoletnich przyjaciół.

Przeżyj wspólną, pełną niesamowitych zdarzeń przygodę wraz z trójka nastolatków, uczniów Gimnazjum im. Stefana Kuszmińskiego, Netem Bieleckim - specjalistą od komputerów i szkolnym hakerem, Felixem Polonem –  specjalistą od urządzeń szkolnych, tak zwanym złotą rączką i Niką Mickiewicz – dziewczyną posiadającą moce nadprzyrodzone. Ta nieustraszona i szalona trójka wprowadzi Cię w świat, w którym "nieudany" program do sterowania ruchem drogowym, będący sztuczną inteligencją, dalej zwany Manfredem, często ratuje przyjaciół z opałów.

Wydawać się może, że przygody Felixa, Net i Niki są nieraz nierzeczywiste, jednak w takiej postaci są rewelacyjną odskocznią od codziennych problemów, szkolonych ocen, klasówek czy marudzenia rodziców. To doskonała historia przedstawiająca relacje bohaterów z rówieśnikami, nauczycielami i rodzicami, umiejscowiona na tak zwanym „polskim podwórku”. Lektura obowiązkowa, od której nie można się oderwać.

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi od Rafał Kosik możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ciekawe życie mają tylko Ci, którzy potrafią dostrzec szanse, ktore ono niesie.
Sami kreujemy własny los i to, czy będziemy żyć ciekawie, zależy przede wszystkim od nas.
To nie sztuka zdobyć się na bohaterstwo, gdy się jest odważnym. Prawdziwa sztuka to być tchórzem i zrobić coś bohaterskiego. Właściwie, to odważny może być tylko ten, kto nie jest odważny.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  bardzo ciekawa książka zwłaszcza że akcja dzieje się w warszawie i pomimo tego że jest w książki kilka elementów fantastycznych to to nie odpycha a wręcz bardziej zaciekawia bo to jak jest napinana fabułą jest rewelacyjne, polecam

 • Awatar

  Książka opowiada o przygodach trójki bohaterów którzy uczą się w gimnazjum .
  Bohaterzy to Net Bielecki specjalista od komputerów szkolny haker, Felix Polon szkolny specjalista o urządzeń szkolny złota rączka oraz Nika Mickiewicz osoba z umiejętnościami nad przyrodzonymi . Cała trójka bohaterów tworzy paczkę która wplątuje się w niewiarygodne przygody z których wychodzi cało .Dodatkowo całej tej ekipie towarzyszy "nieudany"program do sterowania ruchem drogowym który jest sztuczna inteligencją dalej zwany Manfredem który nieraz ratuje im życie dzięki dostępności do rożnych pożytecznych informacji . Książka skierowana jest typowo do nastolatków ale osobom starszym można ja śmiało poleci.Jak najbardziej nadaje się na czytanie przed snem ;)

 • Awatar

  Zabawna i wciągająca na uwagę zasługuje tajemnica Niki. Zazdroszczę super paczce nauczyciela od fizyki.

 • Awatar

  Pierwsza z całego cyklu książek o trójce Polskich gimnazjalistów. Wprowadza nas w świat pełen wynalazków, problemów i zagadek które postarają się rozwiązać nasi bohaterowie. Licząca zaledwie 375 stron lektura, potrafiła sprawić, że zakochałem się w całej historii, zostając fanem i wracając do niej kilkanaście razy. Bez względu na wiek, polecam każdemu.

Warto zerknąć