ebook Miś Tami i pomidorowa zagadka - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Miś Tami i pomidorowa zagadka - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
14.90 zł Lub 13.41 zł
17.99 zł
15.10 zł
17.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Miś Tami jest znanym i lubianym na całym świecie ekspertem do spraw warzyw i owoców. Tym razem do drzwi Misia puka listonosz, lis Leonard, który wręcza mu list z Gardenii. Nadał go Gniewko, wódz gobików, małych ludków, które słynął ze swoich pięknych ogrodów oraz soczystych i zdrowych upraw.

W krainie gobików zapanował wielki niepokój. Od pewnego czasu w ich ogrodach grasuje złodziej, który kradnie najpiękniejsze pomidory! Bez nich gobiki nie są w stanie przygotować swoich popisowych dań: zup, ketchupów, sałatek i sosów!

Detektyw Tami dokładnie wysłuchuje wszystkich świadków, zbiera znalezione dowody i przeprowadza śledztwo mające na celu znalezienie winnego tej nikczemnej kradzieży. Czy uda mu się rozwiązać tajemnicę znikających pomidorów?

Podczas podróży po pięknej Gardenii mali czytelnicy dowiadują się, jaki wpływ na nasz organizm mają pomidory? Dlaczego warto je jeść i jakie dania można z nich przygotować?

Opis cyklu

Seria opowiadań „Miś Tami je z nami” przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 7 lat. Ich celem jest promocja zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej oraz walka z otyłością wśród dzieci.

Opowiadania z serii „Miś Tami je z nami” pomagają dzieciom pozbyć się oporów przed jedzeniem owoców i warzyw, pokazują ich zalety i budują pozytywne wzorce żywieniowe. Dzięki przypisywaniu elementów bajkowych lub fantastycznych produktom spożywczym dzieci chętniej dają się przekonać do nowych potraw i nowych smaków. Miś Tami, główny bohater opowiadań, codziennie uprawia gimnastę, zjada smaczne, kolorowe potrawy, a do tego przeżywa wyjątkowe przygody. Dzięki temu miś staje się autorytetem oraz nosicielem pozytywnych wzorców zachowań, które dzieci chętnie naśladują.

Książki z serii „Miś Tami je z nami” kształtują prawidłowe zachowania żywieniowe wśród dzieci i mogą być jedną z metod radzenia sobie z niejadkami.

W chwili obecnej w skład serii wchodzą:

  • Miś Tami i marchewkowa przygoda
  • Miś Tami i selerowa planeta
  • Miś Tami i brokułowy labirynt
  • Miś Tami i pomidorowa zagadka
  • Miś Tami i ogórkowe wakacje
Miś Tami i pomidorowa zagadka - audiobook od Anna Setlak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć