ebook Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.71
Audiobook - najniższa cena: 31.50
wciąż za drogo?
-34% 20.71 zł
25.89 zł Lub 23.30 zł
27.90 zł
36.99 zł Lub 33.29 zł
31.07 zł
32.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Natalia de Barbaro – autorka „Czułej przewodniczki”, fenomenu wydawniczego ostatnich lat – powraca z nową inspirującą książką dla kobiet. Starasz się być świetną matką, żoną, partnerką, idealną nowoczesną kobietą, niezawodną pracowniczką? W codziennym biegu nie dostrzegasz już samej siebie, a rytm twoich działań wyznaczają frazy: muszę/nie mogę? Zatrzymaj się. Ebook „Przędza” zaprasza cię do „wspólnej wyprawy w poszukiwaniu wewnętrznej wolności – nie takiej wolności, którą ktoś tobie albo mnie miałby wręczyć, ale tej, którą możemy znaleźć w swoim środku”.

„Ta książka rodzi się we mnie z mieszanki uczuć. Pierwszy jest smutek – bo patrzę z bardzo bliska na kobiety, które trwają w znieruchomieniu, chociaż, paradoksalnie, są w ciągłym ruchu.

W rozmowach z przyjaciółkami, w historiach uczestniczek prowadzonych przeze mnie warsztatów, w listach od czytelniczek «Czułej przewodniczki” wciąż wraca wątek życia w uwikłaniu, życia nie swoim życiem. To wywołuje we mnie poczucie wielkiej straty, jakiegoś kompletnego bezsensu.

Potem budzi się oburzenie. I – wreszcie – nadzieja, że możemy się spotkać i że to spotkanie i dla ciebie, i dla mnie będzie ważne.
Widzę je jako rodzaj wspólnej wyprawy w poszukiwaniu wewnętrznej wolności – nie takiej wolności, którą ktoś tobie albo mnie miałby wręczyć, ale tej, którą możemy znaleźć w swoim środku” – Natalia de Barbaro

Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności od Natalia de Barbaro możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć