ebook Wiatr w skrzydłach - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Wiatr w skrzydłach - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.45
Audiobook - najniższa cena: 16.90
wciąż za drogo?
-52% 16.90 zł Lub 15.21 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
37.00 zł
42.65 zł Lub 38.39 zł
44.90 zł
24.70 zł
35.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja pięknej opowieści o miłości, która uskrzydla. Decyzje podjęte przez Daniela na zawsze odmieniły losy jego samego i bliskich mu osób. Tragiczne wydarzenia zmusiły go do ucieczki. Teraz próbuje zbudować swoje życie na nowo, po drugiej stronie Oceanu Spokojnego, w tajemnicy przed własną rodziną i z dala od dziewczyny, którą nadal kocha…

Każda podjęta decyzja jest niczym kamyk rzucony w sam środek spokojnego jeziora. Drobne fale poruszają powierzchnię i zaczynają się rozprzestrzeniać. Kręgi na wodzie prędzej czy później dosięgną brzegów. Niektóre decyzje jednak mają siłę lodowca zsuwającego się do oceanu. Zamiast drobnych fal na wodzie powstaje ogromne tsunami, gotowe niszczyć wszystko, co napotkają na swojej drodze.

Daniel każdego dnia zmaga się z wyniszczającym poczuciem winy, niepozwalającym mu wrócić do psychicznej równowagi.

Diana myślała, że w jej życiu w końcu wszystko zaczęło się układać, dopóki dosłownie w jednej chwili nie straciła przyjaciółki i ukochanego. Od tych dramatycznych wydarzeń każdy dzień tej dziewczyny jest przepełniony niepewnością, bólem i tęsknotą. Do tego zaledwie kilka tygodni po wyjeździe Daniela zostaje postawiona przed trudnymi wyborami, które jeszcze bardziej zmienią jej życie.

Co zrobi Diana?
Czy podejmie decyzję, której konsekwencje mogą sięgać naprawdę daleko?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Malwiny Jelistratow.

Wiatr w skrzydłach - audiobook od Layla Wheldon możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć