ebook Because of You
3.96 / 5.00 (liczba ocen: 290)

Because of You
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - najniższa cena: 31.90
Audiobook - najniższa cena: 41.90
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
31.90 zł
38.17 zł Lub 34.35 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
36.89 zł
39.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jedno spotkanie może zmienić wszystko. Siedemnastoletnia Leila Harris przekonuje się o tym, kiedy wraca z imprezy i przez przypadek trafia do owianego złą sławą, niebezpiecznego miejsca w Malibu. Tej nocy dziewczyna poznaje czterech chłopaków: Patricka, Lucasa, Simona i Olivera. To właśnie ten ostatni wywróci jej życie do góry nogami…

„Jeśli tego potrzebujesz, będę dla ciebie cierpiała, bo właśnie tym jest miłość. Poświęceniem”.

Oliver Lane z początku działa Leili na nerwy, jednak nastolatka nie może zaprzeczyć, że chłopak ma w sobie coś, co bardzo ją przyciąga. Wkrótce Oliver zaczyna coraz częściej pojawiać się w jej pobliżu, co sprawia, że – czy tego chcą, czy nie – nawiązuje się między nimi nić przyjaźni.

Pewnego wieczoru Leila zabiera pijanego Olivera z baru. Chłopak celowo kieruje ich do zupełnie innego miejsca niż jego dom. Tego wieczoru wydarzą się rzeczy, które na zawsze przypieczętują ich znajomość.
Ale czy to oznacza, że Oliver jest chłopakiem dla niej?

Because of You od Izabella Nowaczyk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ból łamie serce, ale otwiera oczy.
Zaufanie traci się w sekundę, buduje się je miesiącami, a nawet latami, ale i tak nie będzie już takie samo.
Miłość to przede wszystkim lekarstwo na wszelkie zło tego świata. Na wszelki smutek kryjący się we wnętrzu człowieka. Miłość wyzwala naszą najlepszą wersję. Dzięki niej niemożliwe staje się możliwe. Miłość to cudowne uczucie. I każdy zasługuje, aby go posmakować.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć