ebook Gwiazdy wykute ze srebra - audiobook
4.21 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3800)

Gwiazdy wykute ze srebra - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Nowe Strony
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 46.03
Audiobook - najniższa cena: 60.73
wciąż za drogo?
65.01 złpremium: 41.94 zł Lub 41.94 zł
60.73 zł Lub 54.66 zł
69.90 zł
69.90 zł
69.99 zł
60.83 zł
69.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Autorka serii „The Cursebreakers”!

Kiedy pradawna magia wystawia na próbę nowo odkrytą miłość, mroczny los upomina się o swoje…

W królestwie Syhl Shallow magia od dawna jest zakazana. Callyn i Jax znali ją dotąd tylko z książek. W dzieciństwie zaczytywali się w opowieściach o potężnych magach i mitycznych scraverach panujących nad ogniem i lodem.

Dziś oboje wiedzą, że stanowi ona realne zagrożenie – to za jej sprawą zginęli rodzice Callyn, a ona musi teraz sama wychowywać młodszą siostrę. Magia nie pomogła też Jaxowi, gdy stracił nogę w wypadku.

Ku ich ogromnemu zdziwieniu okazuje się, że magia powróciła do Syhl Shallow pod postacią maga, który jest mężem królowej. Gdy staje się jasne, że lud Syhl Shallow musi zaakceptować tę sytuację, nikt nie jest z tego zadowolony.

Kiedy do miasteczka przybywa nieznajomy, który proponuje Jaxowi i Callyn srebro za przekazywanie tajnych wiadomości, wybór jest oczywisty – nawet jeśli oznacza to pomoc w spisku przeciwko nowemu królowi. Oboje są gotowi podjąć ryzyko. Ale wtedy pojawia się ktoś jeszcze: przystojny Lord Tycho, Królewski Kurier, któremu powierzono zadanie wykrycia spiskujących przeciwko władcy.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Baśki Liberek i Kamila Marii-Banasiaka.

Gwiazdy wykute ze srebra - audiobook od Brigid Kemmerer możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć