ebook Continuum - audiobook
3.28 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 16)

Continuum - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 23.31
Audiobook - najniższa cena: 25.32
wciąż za drogo?
25.32 zł Lub 22.79 zł
30.00 zł
30.00 zł
25.52 zł
30.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Gdybyście mogli cofnąć się w czasie i zmienić przeszłość... co byście zrobili? 

Przed takim dylematem staje Jacek, główny bohater powieści "Continuum". Za sprawą przypadku znajduje na szlaku w Bieszczadach zegarek, który okazuje się wehikułem czasu, gadżetem z przyszłości. Daje mu to szansę uratowania swojego najlepszego przyjaciela, który zginął ponad dekadę wcześniej. 

Powieść podejmuje wiele wątków, obnaża pragnienia, które w każdym z nas są mniej lub bardziej ukryte. Podkreśla wagę przyjaźni i tym samym wdziera się w duszę czytelnika, skłaniając go do głębokich refleksji nad sobą samym.

Autentyczność postaci, rozterek głównego bohatera, który odczuwa pokusę wpływania na rzeczywistość po to, by ukształtować ją według swojego scenariusza, dodatkowo uatrakcyjniają prezentowaną historię. Poruszane problemy sfery emocjonalnej są tak rzeczywiste, że każdy znajdzie choć cząstkę siebie w tej powieści.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Kamila Prabuckiego.

Continuum - audiobook od Kamil Brach możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć