ebook Diddly Squat. Rok na farmie - audiobook
4.21 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3010)

Diddly Squat. Rok na farmie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.59
Audiobook - najniższa cena: 27.99
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
-12% 27.99 zł Lub 25.19 zł
-25% 29.90 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
33.57 zł
33.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Witajcie na farmie w idyllicznym miejscu pełnym malowniczych widoków, tętniących życiem lasów i wartkich strumieni. Poznajcie Jeremy’ego Clarksona, jakiego jeszcze nie znacie! Zupełnie nowa rola, zupełnie nowe wyzwania, a przy tym mnóstwo śmiechu – choć czasem przez łzy. Szalona rozrywka gwarantowana!

Jeremy’ego od zawsze korcił pomysł zostania farmerem, ale gdy jeździł po świecie, dostarczając sobie i nam ekstremalnych motoryzacyjnych wrażeń, wydawało się oczywiste, że pracę na roli lepiej zostawić komuś innemu.

W końcu jednak nadszedł dzień, kiedy Jeremy postanowił, że weźmie rolnicze sprawy w swoje ręce. No bo co w tym trudnego?

Hmm…

Zmagając się z duszną biurokracją, biblijną pogodą, lokalnymi sprzeciwami, globalną pandemią i – powiedzmy to wprost – własną porażającą ignorancją, Jeremy szybko zdał sobie sprawę, że prowadzenie gospodarstwa wymaga czegoś więcej niż tylko wydania pieniędzy na monstrualny traktor.

Na szczęście nie jest sam! Ma do pomocy duży i (w większości) chętny do pracy zespół, w skład którego wchodzą między innymi jego dziewczyna Lisa i traktorzysta Kaleb. Wspólnie uprawiają rośliny, hodują zwierzęta, zajmują się pszczelarstwem, butelkują wodę źródlaną i prowadzą sklep.

Szkoda tylko, że farma nie przynosi zysków. Nie bez powodu nosi nazwę Diddly Squat (Dosłownie Nic). Mimo to dla Jeremy’ego jest warta o wiele więcej niż wszystkie pieniądze tego świata – przeczytajcie dlaczego!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Adama Baumana.

Diddly Squat. Rok na farmie - audiobook od Jeremy Clarkson możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć