ebook Dziewczyna, która czuła zbyt mocno - audiobook
4.6 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 24)

Dziewczyna, która czuła zbyt mocno - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.00
Audiobook - najniższa cena: 37.56
wciąż za drogo?
41.84 złpremium: 26.99 zł Lub 26.99 zł
37.56 zł Lub 33.80 zł
44.99 zł
37.76 zł
44.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Miłość znajdziesz obok siebie, wystarczy tylko otworzyć się na życie.

Życie London nigdy nie było usłane różami, ale mimo to nie straciła pogody ducha i dobroci w sercu. Gruba warstwa makijażu i ubrania zakrywające większość ciała to jej kamuflaż, dzięki któremu lepiej radzi sobie z otaczającym światem. W końcu kto potrafiłby zaakceptować jej niedoskonałości i pokochać osobę taką jak ona?

Przeprowadzka do nadmorskiej miejscowości Torguay miała być dla London szansą na nowy początek, ale nawet tutaj przylgnęło do niej miano lokalnej dziwaczki. Wszystko się zmienia, gdy w jej życiu niepodziewanie pojawiają się dwaj bracia… Jared jest młodym żołnierzem, który za wszelką cenę pragnie zdobyć zaufanie dziewczyny i odkryć jej tajemnice. Z kolei Tyler, wrażliwy ojciec wychowujący samotnie córkę, stara się ochronić London przed gorzkim rozczarowaniem, jakim może się skończyć związek z jego bratem.

Jak zakończy się ta nietypowa historia?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Adriana Rozenka, Agnieszki Postrzygacz i Tomasza Sobczaka.

Dziewczyna, która czuła zbyt mocno - audiobook od Monika Cieluch możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć