ebook Potęga podświadomości 2.0. Metody aktywujące twój potencjał
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 103)

Potęga podświadomości 2.0. Metody aktywujące twój potencjał
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 24.95
wciąż za drogo?
28.80 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
19.90 zł
24.00 zł Lub 21.60 zł
27.20 zł Lub 24.48 zł
32.00 zł
26.21 zł
26.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Od publikacji pierwszego wydania w świecie sprzedano miliony egzemplarzy „Potęgi podświadomości” autorstwa doktora Josepha Murphy’ego. Książka nieustannie zdobywa rzesze zwolenników w kolejnych pokoleniach.

Coach i doradca C. James Jensen uzupełnił ceniony poradnik doktora Murphy’ego o nowe lekcje i narzędzia do ćwiczeń – afirmacji, wizualizacji, medytacji oraz umiejętności przywódczych – aby wyzwolić moce twojej podświadomości i zagwarantować ci pełnię życia.

Uwolnij moc swojej podświadomości już dziś dzięki tej odkrywczej interpretacji ponadczasowych nauk doktora Josepha Murphy’ego. Odkryj, jak łatwo usunąć bariery dzielące cię od realizacji marzeń. Wykorzystaj proponowane metody, uruchamiając procesy osobistego rozwoju i całkowicie odmień swoje życie.

Potęga podświadomości 2.0. Metody aktywujące twój potencjał od C. James Jensen, Joseph Murphy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ta książka to poradnik jak wykorzystać swój potencjał. Jak go aktywować, a potem nim zarządzać. Nie od dziś wiadomo, że wszystko zaczyna się od naszej głowy. To ona i w myśli z niej zawarte rzutują na to jak my się czujemy, jak działamy, ale i jak inni na nas patrzą i nas postrzegają. Nasze myśli wpływają też na to co nam się przydarza. Są więc kluczowe w odnoszonym przez nas sukcesie lub porażce.

Dlatego tak bardzo ważne jest pozytywne myślenie! Czasem jest ono bardzo trudne, wręcz niemożliwe. Ale nawet gdy wydaje się nam, że sytuacja jest beznadziejna, musimy wmawiać sobie, że jest inaczej! Musimy zaklinać rzeczywistość i powtarzać sobie do znudzenia, że będzie dobrze... Do tego pomocne będą ćwiczenia afirmacji, medytacji, wizualizacji...

Ocena: 4-/6 czytaj więcej
©Księgozbiór Kasiny
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć