ebook Różnia i inne opowieści ze wsi obok - audiobook
3.91 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 26)

Różnia i inne opowieści ze wsi obok - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Self-publishing
najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 33.30
Audiobook - najniższa cena: 33.30
wciąż za drogo?
-9% 33.30 zł Lub 29.97 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pamiętacie opowieści o miejscu, gdzie tuż za miedzą żyją pogańskie zjawy i znachorki, na bagnach bez wieści giną urzędnicy, a nawiedzone karuzele mordują wysłanników ministerstwa? Oto etap drugi ekscytującej wyprawy na Podlasie, gdzie licho nie śpi, zło mocuje się z dobrem, a na straży odwiecznych prawd stoją pierwotne duchy. Czarny humor, psychoanalityczna wnikliwość, filozoficzny sarkazm – wszystko to w audiobooku „Różnia i inne opowieści ze wsi obok” Mirosława Miniszewskiego – współczesnego outsidera z wyboru, w kapitalnej interpretacji Macieja Stuhra.

Na podlaskim odludziu, wśród bagien i trzęsawisk, tuż obok mrocznej puszczy znajduje się pewna wieś. Miejsce, gdzie często dochodzi do nieprzyjemnych sytuacji, jednak zło nie może się zakorzenić. Dobro tam w końcu zawsze wygrywa, a niedobrych ludzi spotyka zasłużona kara, gdyż pierwotne duchy lasu i bagienne baby nie tolerują łamania odwiecznych praw.

Po „Opowieściach ze wsi obok” – najoryginalniejszej premierze wiosny 2022 roku, dostępnej w Publio jako ebook i audiobook – ukazuje się kolejny zbiór opowiadań Mirosława Miniszewskiego osadzonych w magii prowincjonalnego uniwersum. Wszystko okraszone tęczową dżędą, czarnym humorem, psychoanalityczną wnikliwością i filozoficzną goryczą oraz, już tradycyjnie, koglem-moglem.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Macieja Stuhra.

Różnia i inne opowieści ze wsi obok - audiobook od Mirosław Miniszewski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć