ebook Śpijcie, kotki - audiobook
3.87 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 470)

Śpijcie, kotki - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.90
Audiobook - najniższa cena: 46.36
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
46.36 zł Lub 41.72 zł
49.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Na sztokholmskim dworcu kłębi się od uchodźców. Wolontariusze z całych sił starają się im pomóc. W nieprzerwanym strumieniu emigrantów znajduje się pozbawiona opieki nigeryjska dziewczynka, którą zapłakaną na ulicy spotyka bezdomna narkomanka Muriel. Razem chronią się w małej leśnej chatce, gdzie dochodzi do dramatycznego wydarzenia. O ratunek proszą dawnego policjanta Toma Stiltona.

W tym czasie w smalandzkim lesie zostają odnalezione zwłoki nastolatka z poderżniętym gardłem. Sprawę makabrycznego morderstwa bada zespół komisarz wraz z Olivią Rönning. W pobliżu miejsca zbrodni odnajdują nóż z inskrypcją, która wskazuje na powiązania z rumuńską organizacją przestępczą.

Tom i Olivia jadą do Bukaresztu, gdzie namierzają handlarzy ludzkimi organami. To odkrycie sprowadzi na nich śmiertelne niebezpieczeństwo.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Michała Klawitera.

Śpijcie, kotki - audiobook od Rolf Börjlind, Cil­la Börjlind możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć