ebook The Most - audiobook
3.61 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 12)

The Most - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 23.90
Audiobook - najniższa cena: 33.90
wciąż za drogo?
48.27 złpremium: 31.14 zł Lub 31.14 zł
-15% 33.90 zł
44.12 zł Lub 39.71 zł
51.90 zł
-25% 38.90 zł
43.55 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„– Czasem myślę, że tak naprawdę jesteś dziewczyną.

Przewróciłam oczami.

– Chcesz to sprawdzić? – Mrugnął do mnie, po czym złapał za gumkę bokserek”.

Anabelle Williams to rozkapryszona, bogata nastolatka, która wszystkich traktuje z wyższością i obojętnością. Wychowywana przez opiekunkę, bez rodziców, przysparza samych kłopotów. Po jej kolejnym wybryku zapada decyzja, że zamiast uczyć się w domu, w końcu pójdzie do tradycyjnej szkoły.

Anabelle jest wściekła, ale nic nie może zrobić.

Pójście do publicznego liceum otwiera przed nią drzwi do zupełnie nowego świata. Tam Anabelle poznaje jej zdaniem nieco zbyt optymistyczną Kathe, zarozumiałego oraz pewnego siebie Liama, pełnego głupich pomysłów Alexa oraz koszmarnie wkurzającego i przystojnego kolesia z imprezy, Nathana. Anabelle rozumie, że po raz pierwszy w życiu będzie musiała się dostosować i znaleźć swoje miejsce w szkolnym środowisku, rozpoznając kto jest przyjacielem, a kto wrogiem.

Dziewczyna nie może zaprzeczyć, że Nathan zwrócił na siebie jej uwagę, chociaż ona wmawia sobie, że go nie lubi. Jednak jego spojrzenia coraz bardziej zawracają Anabelle w głowie i z czasem nastolatka zaczyna zdawać sobie sprawę, że chłopak nie jest jej obojętny.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Aleksandry Mazoń.

The Most - audiobook od Julia Rejent możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć