ebook Noc bluźnierstw. W oczekiwaniu na świt
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Noc bluźnierstw. W oczekiwaniu na świt
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 39.42
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
39.42 zł Lub 35.48 zł
49.90 zł
49.90 zł
49.90 zł Lub 44.91 zł
39.62 zł
45.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Nikczemny plan zniszczenia Kościoła trwa, noc bluźnierstw i sztorm herezji przybierają na sile, ale Jezus zapewnił nas: «Nie bójcie się, Ja zwyciężyłem świat» (por. J 16 , 33) – to słowa, które są wciąż aktualne, może w naszych czasach szczególnie” – fragment książki

KSIĄDZ PIOTR GLAS, były egzorcysta, rekolekcjonista, autor wielu książek o tematyce duchowej, w długo oczekiwanej i szczerej rozmowie z KRZYSZTOFEM GĘDŁKIEM odpowiada na najtrudniejsze i najbardziej gorące kwestie, z którymi mierzą się dziś świat, Kościół i chyba każdy wierzący.

Wyjaśnia, jak rozpoznać nowe „herezje” i bluźnierstwa wiernych i duchownych: odejście od głoszenia Ewangelii, otwarcie na świeckie prądy i idee oraz podejmowane za wszelką cenę próby pojednania chrześcijaństwa ze światem. Stawia pytania o drogę synodalną i inne reformy o charakterze dogmatyczno-duszpasterskim, jak również o granice prawdziwego posłuszeństwa w Kościele.

Opisuje też duchowe przyczyny i konsekwencje wojny na Ukrainie i pandemii COVID-19.

Czy żyjemy już w czasie oczyszczenia? Czy przed nami okres prześladowań, nowych katakumb i władzy Antychrysta?

W ebooku „Noc bluźnierstw” nie zabrakło słów o chrześcijańskiej nadziei. Ksiądz Glas łączy miłość do Boga i Kościoła z odważnym mówieniem o tym, co w Kościele złe i fałszywe.

Noc bluźnierstw. W oczekiwaniu na świt od Krzysztof Gędłęk, Piotr Glas możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć