ebook Fantastyczne zwierzęta. Tajemnice Dumbledore'a. Scenariusz oryginalny
4.14 / 5.00 (liczba ocen: 2061)

Fantastyczne zwierzęta. Tajemnice Dumbledore'a. Scenariusz oryginalny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 37.90
wciąż za drogo?
46.50 złpremium: 30.00 zł Lub 30.00 zł
37.90 zł
39.00 zł Lub 35.10 zł
46.50 zł Lub 41.85 zł
50.00 zł
38.85 zł
41.15 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Fantastyczne zwierzęta. Tajemnice Dumbledorea trzecia część czarodziejskiego cyklu książek dla młodzieży autorstwa J.K. Rowling i Stevea Klovesa, którego akcja rozgrywa się w magicznym uniwersum Wizarding World. Profesor Albus Dumbledore wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi. Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?

Scenariusz oryginalny zawiera dodatkowe treści z planu, ilustracje i grafiki. Komentarzem opatrzyli: DAVID YATES, DAVID HEYMAN, JUDE LAW, EDDIE REDMAYNE, COLLEEN ATWOOD I INNI

Fantastyczne zwierzęta. Tajemnice Dumbledore'a. Scenariusz oryginalny od Steve Kloves, J. K. Rowling możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć