ebook Sposób na karierę! Czyli jak połączyć pracę na etacie, własny biznes i życie rodzinne - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Sposób na karierę! Czyli jak połączyć pracę na etacie, własny biznes i życie rodzinne - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 39.00
wciąż za drogo?
39.00 zł
39.00 zł
39.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Czy da się pracować na etacie i naprawdę lubić to, co się robi? Jak połączyć pracę w firmie z własnym biznesem? Gdzie w całej tej układance jest czas dla rodziny? Czy mając apetyt i ambicje na jedno, trzeba rezygnować z drugiego? Jeśli nurtują cię podobne pytania, to ta książka pomoże ci znaleźć na nie odpowiedź. Pokazuje bowiem, że:

można być zadowolonym ze swojej pracy, świadomie wybierając jej przebieg, swoje pasje realizować zakładając własną firmę pomimo wielu obaw, robić to, co się zaplanowało, stosując kilka prostych wskazówek, a wszystko dzięki wykorzystaniu własnych mocnych stron, w oparciu o osobiste wartości i doświadczenie życiowe oraz dzięki sprzyjającym nam ludziom.

Autorka opisuje swoją historię zawodową, jedno - cześnie podając sprawdzone metody pomagające realizować cele duże i małe. Książka zawiera także wiele przykładów klientów, które dobitnie udowad - niają, że zmiana zawodowa, założenie własnej firmy albo kombinacja tych obu jest możliwa.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Mileny Staszuk.

Sposób na karierę! Czyli jak połączyć pracę na etacie, własny biznes i życie rodzinne - audiobook od Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć