ebook Przerwane milczenie - audiobook
3.77 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 11)

Przerwane milczenie - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 19.60
Audiobook - najniższa cena: 19.73
wciąż za drogo?
23.24 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
19.73 zł Lub 17.76 zł
24.99 zł
24.99 zł
19.83 zł
22.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czasami ludzie posuwają się do czynów, z których nie są dumni...

Dziewiętnastoletnia Allison czasem ma wrażenie, że świat istnieje tylko po to, by sprawiać jej ból. W dzieciństwie porzucona przez ojca, skonfliktowana z rówieśnikami i zamknięta w sobie dziewczyna nie potrafi nawiązać bliskich relacji z obojętną i nieprzystępną matką. Jedyną rzeczą, na jakiej jej naprawdę zależy, jest przyjaźń z Williamem, wrażliwym chłopakiem, który tak samo jak ona nieustannie próbuje uciec od swoich traumatycznych przeżyć. Jego samobójstwo sprawia, że Allison pogrąża się w depresji i trafia na oddział zamknięty szpitala psychiatrycznego. Czy znajdzie się ktoś, komu będzie mogła zaufać i wyrzucić z siebie nagromadzony przez lata smutek?

To poruszająca historia o samotności i nierównej walce ze swoimi własnymi demonami, ale też próba zmierzenia się z krzywdzącymi stereotypami dotyczącymi chorób psychicznych. Czy potrafimy wysłuchać i zrozumieć tych, którzy najbardziej tego potrzebują? Czy zdajemy sobie sprawę z tego, jak często ignorujemy wołanie o ratunek? Czy mamy w sobie dość siły i empatii, by pomóc przerwać czyjeś milczenie?

Wątpię, by i moja śmierć też cię tak obeszła rzekł po chwili, uśmiechając się smutno.

Dlaczego tak twierdzisz?

W końcu nikogo by nie obeszła. Zaśmiał się. Nigdy w życiu nie słyszałam smutniejszego śmiechu.

Śmierć nie jest sposobem na ucieczkę.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Joanny Derengowskiej.

Przerwane milczenie - audiobook od Anna Feret możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć