ebook Cekon. Chłopak z Elbląga
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Cekon. Chłopak z Elbląga
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.08
wciąż za drogo?
36.27 złpremium: 23.40 zł Lub 23.40 zł
27.00 zł
31.20 zł Lub 28.08 zł
39.00 zł
26.08 zł
27.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zmienić:

Frajera w luźnego ziomka?

Szkolnego idiotę w biznesmena?

Gościa z wyrokiem w oddanego ojca rodziny?

I najważniejsze, co się faktycznie opłaca po latach?

Wszystkie przemiany łączy jeden sekret, który odkryłem podczas terapii, i przyznasz, że trochę kijowo byłoby się tym nie podzielić. A może chciałbyś też poznać kulisy tworzącej się grupy w Elblągu z graficiarzami, b-boyami i raperami, wyścigów ulicznych, szalonych imprez, początku kariery kilku znanych osób i budowania biznesów od podstaw? Jeśli tak, trzymasz w ręku właściwą książkę!

Poza pokrętną historią, materiał ukazuje, jak niewiele trzeba, by poprawić działanie tej durnowatej łepetyny. Może książka skróci komuś ścieżkę rozwoju, może ktoś popełni mniej błędów, a może ludzie się tylko uśmieją lub kimną. Nie wiem, ale nie lubię siedzieć bezczynnie i wysłuchiwać, że czegoś się nie da, bo wszystko się da, o czym sam się niebawem przekonasz! 

O AUTORZE

Laureat wielu pokojowych nagród oraz sinych malin, a przynajmniej tak wspominali świadkowie bijatyk. Zdobywca Emmy, Goyi, Nike i jeszcze kilku ich koleżanek. Wieloletni wykładowca przedmiotów na szkolnych ławkach, miłośnik niesienia pomocy, twórca wielu biznesów oraz jednej, wspaniałej rodziny. Za liczne dokonania zdobił go niejeden pasek, a tytuły nadawane przez nauczycieli ciężko tu wymienić. Ponoć ktoś nawet rzucił w jego kierunku – SER. Znany głównie z tego, że jest nieznany i przez wielu określany jako Cekon, Dejniel Cekon.

Cekon. Chłopak z Elbląga od Dejniel Cekon możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć