ebook Po pierwsze miłość - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Po pierwsze miłość - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 55.99
wciąż za drogo?
55.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Zależy Ci na bliskiej relacji przepełnionej pasją, namiętnością i szczęściem, trwającej całe życie? Oczywiście! Bo przecież o to chodzi, aby doświadczać prawdziwej miłości, bliskość i zrozumienia i pamiętać o sobie nawzajem, nie tylko we wszystkich wspaniałych chwilach, ale także w tych trudnych. Czy przeszłość równa się przyszłości - nie! Jeśli nawet kiedyś było źle, bez względu na wszystko warto mieć przy sobie kogoś, kto rozumie i kocha bezwarunkowo. Warto mieć kogoś kto ufa, mówi prawdę, stawia na szczerość i kogoś kto słucha, aby usłyszeć, a nie po to aby odpowiedzieć. Związki pełne pasji i miłości się buduje i tworzy. To nie spada z nieba i nie przynosi tego zając czy święty Mikołaj. Pytasz więc, jak to osiągnąć? Zasady i wskazówki, ktore znajdziesz w tej książce to gotowa instrukcja dzięki której prędzej czy później, możesz wylądować po drugiej stronie tęczy, gdzie na pierwszym miejscu zawsze jest miłość. Tego Ci życzymy!

O NAS - O AUTORACH:

Magdalena i Krzysztof Hillar

Ona - z zawodu tancerka, mistrzyni polski w tańcu towarzyskim. Błysnęła w programie „Taniec z Gwiazdami” i szalała na parkiecie przez 16 edycji. W pewnym momencie swojego życia zaliczyła rozwód. Weszła z otwartym sercem na rynek wtórny i zabrała ze sobą swojego syna Juliana. Trafiła na Niego, zakochała się i postanowiła budować związek raz jeszcze z miłością. Dziś doświadcza bycia w cudownej relacji. Jest wariatką w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Często się uśmiecha, uwielbia podróże, kocha kwiaty i wierzy w zakochane związki. Jest mamą Juliana i Amelki. Jest żoną, kochanką, przyjaciółką, influenserem w temacie bliskich relacji i komunikacji. Znaki szczególne: uśmiech, miłość do czekolady, niepowtarzalne ubrania, bałagan w szafie.

On - z zawodu przedsiębiorca. Ekspert i autorytet w temacie komunikacji. Specjalizacja - wystąpienia biznesowe. Występuje na scenach z najlepszymi na świecie i zawsze mówi z serca do serca. W pewnym momencie swojego życia zaliczył rozwód. Wszedł na rynek wtórny z przekonaniem, że relacje są nie potrzebne, jednak w głębi serca pragnął miłości. Otworzył je i spotkał chodzącą miłość w trampkach. Nie lubi popełniać tych samych błędów i tym razem wszystko zadziałało genialnie. Miłość to jego główna wartość. Jest upierdliwy z rana. Jest tatą Amelki i najlepszym przyjacielem Juliana. Kocha szybko wracać do domu. W wolnych chwilach buduje jakiś model. Jest mężem, przyjacielem, przedsiębiorcom i zna się na ludziach. Znaki szczególne: uśmiech, ciuchy które Ona mu dobierze, dobre samochody, mnóstwo gadżetów.

Po pierwsze miłość - audiobook od Magdalena Hillar możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć