ebook Polski SOR. Uwaga, będzie bolało
3.89 / 5.00 (liczba ocen: 101)

Polski SOR. Uwaga, będzie bolało
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 34.04
Audiobook - najniższa cena: 44.90
wciąż za drogo?
51.06 złpremium: 27.45 zł Lub 27.45 zł
-22% 34.04 zł Lub 30.64 zł
-34% 35.69 zł
35.90 zł
43.00 zł
41.18 zł
41.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Podrzucane przed urlopem na oddział babcie, zalany imprezowicz z własną ręką pod pachą i pocięte łby kiboli do zszycia. O tej rzeczywistości politycy wolą nie wspominać, ale ratownik medyczny styka się z nią codziennie. To Polska biedy, brudu, głupoty i nienawiści.

Co powiedzieć pijanemu kierowcy, który tłumaczy się z rozjechania czteroletniej dziewczynki? Ile czasu zajmuje telefoniczne zamówienie pizzy, gdy drugą ręką zapina się czarny worek z kolejnym antyszczepionkowcem? Jak spacyfikować naćpanego agresora, demolującego szpital stojakiem na kroplówki?

O życiu ratownika bez żadnej trzymanki mógł opowiedzieć tylko jeden człowiek. Yanek pracę na SOR-ze przypłacił ciężką depresją, dziś woli jeździć na karetce, a najbardziej dumny jest z uratowanych na granicy niemowlaków. W beznadziejnej walce o ludzkie życie nie uznaje kompromisów, a jego dosadne wpisy na Instagramie śledzi ponad 100 tysięcy osób.

Uwaga! Książka zawiera słowa powszechnie uznane za obraźliwe

(ale o polskiej ochronie zdrowia nie da się mówić inaczej!)

Polski SOR. Uwaga, będzie bolało od Yanek Świtała możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć