ebook Janne Ahonen. Oficjalna biografia legendy skoków narciarskich
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Janne Ahonen. Oficjalna biografia legendy skoków narciarskich
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 32.24
wciąż za drogo?
39.98 złpremium: 25.79 zł Lub 25.79 zł
32.24 zł Lub 29.02 zł
37.00 zł
42.99 zł
42.99 zł
29.23 zł
29.23 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Janne Ahonen jest żywą ikoną skoków narciarskich. W każdych zawodach, w których brał udział emanował spokojem. W najważniejszych momentach rywalizacji na najwyższym poziomie zachowywał zimną krew, dlatego przylgnął do niego przydomek "Maska". Fin po długiej i pełnej sukcesów karierze zdecydował się opowiedzieć swoją fascynującą historię w autobiografii.

Ahonen, człowiek o kamiennej twarzy, który nie odzywa się niepotrzebnie, przez całą karierę należał do ulubieńców kibiców. Legendarny skoczek opowiada o kulisach słynnego skoku na 240 metrów wiosną 2005 roku w Planicy, wielkiej rywalizacji z Adamem Małyszem czy zakrapianych podróżach na wielkie turnieje, które przypominały wieczory kawalerskie.

Już w wieku 15 lat dostał się do kadry narodowej. Najpierw zdominował mistrzostwa świata juniorów, a potem, w 1995 roku, gdy miał 17 lat, zgarnął swoje pierwsze seniorskie mistrzostwo świata. W trakcie kariery zdobył 19 medali konkursów rangi mistrzowskiej – w dziejach skoków narciarskich podobny wyczyn stał się tylko udziałem Mattiego Nykänena. Piąte zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni na przełomie lat 2007 i 2008 ukoronowało wybitną karierę Ahonena.

Długo oczekiwana biografia zabiera czytelników w podróż z Jannem dookoła świata – będzie ciekawie, wzruszająco, a czasem i absurdalnie.

 

 

Janne Ahonen. Oficjalna biografia legendy skoków narciarskich od Janne Ahonen, Pekka Holopainen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć