ebook Co chcesz powiedzieć światu - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Co chcesz powiedzieć światu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.90
Audiobook - najniższa cena: 31.90
wciąż za drogo?
31.90 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
33.90 zł
35.91 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wyczekiwana książka jednej z najbardziej znanych polskich reporterek. Audiobook „Co chcesz powiedzieć światu” daje siłę i nadzieję. Pokazuje świat bez znieczulenia i uwrażliwia na losy innych, niezależnie od tego, kim jesteś i gdzie mieszkasz.

„Corinne swój pierwszy ultramaraton przez pustynię pokonała w wieku 52 lat, choć nigdy wcześniej nie biegała. Larysa uciekła przed wojną w Ukrainie z siódemką dzieci, dla których jest mamą zastępczą. W Polsce buduje ich nowe życie.
Choć Jennifer urodziła się bez nóg, została wybitną gimnastyczką.
Ella pierwszy raz nurkowała z rekinami jako pięciolatka, teraz jest ich obrończynią i rzeczniczką.
Morena walczy w Salwadorze o kobiety, które odsiadują wyroki więzienia za poronienie.
Darlan jest osobą interpłciową, cudem przeżyła prześladowania, dziś jest pastorką kościoła w Kenii.
Marbella była gotowa na wszystko, żeby dać swoim dzieciom przyszłość. Pod koniec życia znalazła się w przytułku dla bezdomnych pracownic seksualnych w Meksyku. To jej dedykuję tę książkę.

Audiobook «Co chcesz powiedzieć światu» to portrety dziesięciu niezwykłych kobiet, które spotkałam na różnych krańcach świata i w Polsce. Zainspirowały mnie, pokazały drogę, dodały otuchy. Spisałam ich historie, w których głośno mówią o tym, co najważniejsze: o walce o godność i szczęście własne, i drugiego człowieka, o odpowiedzialności za innych i za naszą planetę, o bezwarunkowej miłości, która daje siłę, i determinacji, która pozwala osiągnąć niemożliwe.

Ta książka to opowieść o odważnych kobietach, ale też o mnie samej, bo bez nich nie byłabym tym, kim jestem” – Martyna Wojciechowska

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Anny Kerth.

Co chcesz powiedzieć światu - audiobook od Martyna Wojciechowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć