ebook Miau. Kompletna historia kota
3.83 / 5.00 (liczba ocen: 37)

Miau. Kompletna historia kota
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 3 miesiącach
E-book - najniższa cena: 28.74
wciąż za drogo?
44.55 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
-40% 28.74 zł Lub 25.87 zł
38.32 zł Lub 34.49 zł
39.00 zł
47.90 zł
33.53 zł
37.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Koty przez wieki odgrywały fundamentalną rolę w kształtowaniu się cywilizacji. Czczone, kochane, znienawidzone. Skąd wziął się ten fenomen? Laura Vocelle, wybitna znawczyni tych czworonogów i ich historii, opowiada, co łączy kobiety i koty. Wyjaśnia, dlaczego uważa się, że czarny kot przynosi pecha, i dlaczego jego wizerunek na statkach i samolotach miałby przynosić szczęście. To oczywiście zaledwie przedsmak historii, które znajdziemy w ebooku „Miau. Kompletna historia kota”. Pasjonującą lekturę wzbogaca ponad 150 ilustracji i zdjęć.

„Kiedy igram z moją kotką, któż wie, czy ona bardziej nie bawi się mną niż ja nią?” – Michel de Montaigne

Na przestrzeni dziejów – w zasadzie już od neolitu – kot wywierał nieposkromiony wpływ na społeczeństwa i kultury: albo jako bóstwo, albo jako demon, a obecnie jako superbohater i cesarz mediów społecznościowych. Tak czy siak, od dawna wiadomo, że koci początek jest ściśle związany z naszym.

Kot – maskotka żołnierzy i poszukiwaczy przygód, muza pisarzy, artystów i mężów stanu – zapewnia komfort i inspirację. Nigdy nie jest służalczy ani zwyczajny, zawsze elegancki i nieprzenikniony. Przez wieki odgrywał fundamentalną rolę w kształtowaniu się cywilizacji. Nie powinno zatem dziwić, że pod naszą opieką żyje ich pond sześćset milionów.

W końcu Leonardo da Vinci, wielki artysta i wynalazca, zwykł mawiać, że „nawet najmarniejszy kot jest arcydziełem”.

Oprócz historii przedstawionych barwnym językiem, pełnym humoru i czułości w ebooku „Miau. Kompletna historia kota” znajdziemy ponad 150 ilustracji i zdjęć.

Miau. Kompletna historia kota od Laura Vocelle możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Kocie reklamy są dźwignią zakupów nie tylko w sieci, ale nawet w sklepach z materiałami budowlanymi.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć