ebook Zew Kalahari - audiobook
4.3 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5394)

Zew Kalahari - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.00
Audiobook - najniższa cena: 24.95
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 24.95 zł Lub 24.95 zł
34.90 zł
42.42 zł Lub 38.18 zł
49.90 zł Lub 44.91 zł
24.95 zł
49.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zew Kalahari jest książką przyrodniczą powstałą dzięki wyprawie Delii i Marka Owensów na  pustynię Kalahari

Niezwykłe życie badaczy wśród dzikich zwierząt, badania oraz walka o przetrwanie

Bestseller New York Timesa uhonorowany nagrodą National Geographic Special oraz Medalem Johna Burroughsa dla najlepszej książki przyrodniczej, opisujący przygody Marka i Delii Owensów (autorki światowego fenomenu literackiego Gdzie śpiewają raki).

Para młodych amerykańskich zoologów, Delia i Mark Owensowie, w 1974 roku wsiada na pokład samolotu do RPA, mając przy sobie niewiele ponad zmianę ubrania i lornetkę. Kupują land rovera z trzeciej ręki i jadą w głąb pustyni Kalahari. Tam, na dotąd niepoznanym terenie, gdzie w promieniu setek kilometrów nie ma dróg, ludzi ani wody, Owensowie zaczynają badania zwierząt, które nigdy wcześniej nie widziały człowieka.

Międzynarodowy bestseller Zew Kalahari, nagrodzony w 1985 roku Medalem Johna Burroughsa dla najlepszej książki przyrodniczej, jest opowieścią o życiu Owensów wśród lwów, hien brunatnych, szakali, żyraf i wielu innych stworzeń, które stały się im bliskie. To także przejmująca relacja ich walki z niebezpieczeństwami życia na jednym z ostatnich nieskalanych cywilizacją miejsc na ziemi.

Ta książka cię zahipnotyzuje, po czym rzuci cię na kolana. - Los Angeles Times

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Andrzeja Hausnera.

Zew Kalahari - audiobook od Mark Owens, Delia Owens możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć