ebook Co się stało z Bennettami? - audiobook
3.88 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 39789)

Co się stało z Bennettami? - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 30.73
Audiobook - najniższa cena: 35.21
wciąż za drogo?
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
35.21 zł Lub 31.69 zł
36.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
42.90 zł
35.31 zł
37.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ktoś zaatakował twoją rodzinę. Co wybierzesz: bezpieczeństwo czy sprawiedliwość? Audiobook „Co się stało z Bennettami?” to jedna z najlepszych książek Lisy Scottoline. To jednocześnie arcydzieło dezorientacji, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje, i studium postaci człowieka u kresu wytrzymałości, który jednak nie zamierza poddać się bez walki – „Providence Journal”

Jason Bennett jest typowym ojcem z amerykańskiego przedmieścia. Któregoś dnia sprawy przybierają jednak niepokojący obrót – gdy odwozi rodzinę do domu po meczu hokeja, zaczyna ich śledzić podejrzany pikap. Nagle z samochodu wyskakuje dwóch mężczyzn i wymierza broń w Jasona, żądając jego auta. Ta krótka, ale pełna przemocy chwila odciśnie trwałe piętno na psychice mężczyzny.

Później tej samej nocy Jasona i jego rodzinę odwiedza FBI. Agenci twierdzą, że napastnicy byli członkami groźnego gangu handlującego narkotykami, a familia Bennettów jest teraz ich nowym celem. Jedyne wyjście z sytuacji to przystąpienie do programu ochrony świadków, który – jak się okazuje – chroni informatorów policyjnych, a nie przestrzegających prawa, zwyczajnych obywateli.

Opuściwszy świat, który znają, uwięzieni w nieznanym miejscu, Bennettowie powoli przestają być rodziną. Wtedy właśnie Jason poznaje prawdę… i zdaje sobie sprawę, że pora wziąć sprawy we swoje ręce.

Chwytająca za serce opowieść, która szybko zamienia się w wartki, pełen akcji thriller Warta każdego grosza. - "Publishers Weekly"

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Marcina Steca.

Co się stało z Bennettami? - audiobook od Lisa Scottoline możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć