ebook Julka i Szpulka. Sprawa zaginięcia Lulu. Słuchowisko - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Julka i Szpulka. Sprawa zaginięcia Lulu. Słuchowisko - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
25.99 zł
19.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Audiobook w formie słuchowiska, wzbogacony o muzykę i dźwięki!

Cykl zawiera również audiobook czytany przez lektora, bez udźwiękowienia, który został stworzony z myślą o dzieciach z zaburzeniami integracji sensorycznej, w spektrum autyzmu lub po prostu nie lubiących rozpraszających dźwięków i muzyki.

„Lulu, ukochana lalka Julki zniknęła. Dziewczynce jest smutno. Nie wie, co zrobić. Czuje się bezradna i wzbiera w niej złość. Jest wściekła. Tupie nogą w podłogę, aż robi się w niej dziura. Ciemna, niemal czarna. Okazuje się, że tam ktoś jest. Ktoś, kto pomoże Julce przeprowadzić śledztwo, by odkryć, co stało się z lalką.”

Wyjątkowe, aktywizujące słuchowisko detektywistyczne dla dzieci powyżej 4 roku życia. Muzyka i dźwięki uzupełniają fabułę i sprawiają, że dzieci jeszcze bardziej angażują się w historię. Zawarte w treści wskazówki sprawią, że dzieci będą mogły wraz z bohaterami przeprowadzić śledztwo i samodzielnie rozplątać zagadkę. To książka także o emocjach – o bezradności i złości – która uczy rozwiązywania problemów oraz pokazuje, jak radzić sobie z trudnymi emocjami. Sprawdźcie sami!

Do Słuchowiska zostały dodane materiały dodatkowe, by zrealizować zadania związane ze śledztwem.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Maji Strzałkowskiej.

Julka i Szpulka. Sprawa zaginięcia Lulu. Słuchowisko - audiobook od Maja Strzałkowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć