ebook Modlitwa Jezusa. Katechezy papieskie
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Modlitwa Jezusa. Katechezy papieskie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo WAM
Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 26.94
wciąż za drogo?
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
-5% 26.94 zł Lub 24.25 zł
29.00 zł
36.90 zł
36.90 zł
-7% 27.44 zł
29.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Każdy z nas jest wezwany do tego, by zrozumieć, że gdy prosimy Pana o coś w modlitwie, nie powinniśmy oczekiwać, że spełni się natychmiast nasza wola, lecz powinniśmy raczej zdać się na wolę Ojca i odczytywać każde wydarzenie w perspektywie Jego chwały, Jego zamysłu miłości, który w naszych oczach często jest tajemniczy.

ZBLIŻYĆ SIĘ DO BOGA

DZIĘKI GŁĘBOKIEJ I ZAŻYŁEJ MODLITWIE

 

Ufny i stały dialog z Ojcem przenikał całe życie Jezusa, promieniując na Jego relacje, gesty i słowa. W swoich katechezach papież Benedykt XVI przywołuje liczne sceny z Ewangelii – między innymi chrztu czy Ostatniej Wieczerzy – aby na konkretnych przykładach pokazać, jak Pan modlił się i jaki wzór modlitwy pozostawił.

Jeśli dzisiaj, w czasach niepokoju, pragniemy stawiać pewniejsze kroki na drogach modlitwy i wielbić Ojca z oddaniem i ufnością, powinniśmy wstąpić do szkoły Jezusa.

Sposób w jaki Benedykt XVI pisze o Jezusie, promieniuje gorącą miłością i żywą wiarą. Katechezy są zapisem pragnienia modlitwy. Gdy czytelnik „konsumuje” kolejne strony tej książki, rośnie w nim pragnienie modlitwy, pragnienie głębokiej więzi z Bogiem, który jest naszym Ojcem i celem naszego życia.

o. Szymon Hiżycki OSB

Modlitwa Jezusa. Katechezy papieskie od Joseph Ratzinger - Benedykt XVI możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć