ebook Gai-Jin - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Gai-Jin - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 20.21
wciąż za drogo?
20.21 zł
24.70 zł Lub 22.23 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
31.00 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
30.04 zł
44.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Posłuchaj, zanim obejrzysz film. Kontynuacja „Shoguna” i „Tai-pana”. Mistrzowsko nakreślone tło historyczne i kompendium wiedzy o XIX-wiecznej Japonii, przygody i intrygi, ekonomia i polityka, dramat miłosny i obyczajowy na styku wielkich, obcych dla siebie kultur i co wyjątkowe w literaturze Europejczycy widziani oczyma Japończyków – wszystko to w audiobooku „Gai-jin” Jamesa Clavella.

Gai-jin – „człowiek z zewnątrz”, „nie-Japończyk”.

XIX-wieczna Japonia, po 200 latach izolacji, to łakomy kąsek dla przybywających na wyspy obcych przedsiębiorców, awanturników i handlarzy.
Wielka Brytania próbuje narzucić zachodnie wzorce i zdominować kolejny rejon świata. Szerzą się spiski, zdrady i morderstwa.
Grupa młodych samurajów, pragnących zachować swoją kulturę i dziedzictwo, planuje obalić shogunat, oddać władzę cesarzowi i wygnać wszystkich gai-jinów ze swojej ojczyzny.
Nieporozumienie, wynikające z różnic kulturowych, samurajowie zamieniają w krwawy incydent, atakując z błahego powodu Anglików, wśród których znajduje Malcolm Struan – dziedzic spółki handlowej Noble House, przybywający w interesach do Yokohamy.
Separatystyczne spiski nie ustają, a w powietrzu czai się widmo wojny domowej…

„Saga Azjatycka” – w skład cyklu wchodzą: • Król szczurów, • Shogun, • Tai-pan, • Gai-jin, • Noble House i • Whirlwind – światowe bestsellery, sprzedane w kilkunastu milionach egzemplarzy.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Grzegorza Borowskiego.

Gai-Jin - audiobook od James Clavell możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć