ebook Prawdziwe życie. Odłączenie - audiobook
4.06 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 106)

Prawdziwe życie. Odłączenie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 32.22
Audiobook - najniższa cena: 9.99
39.95 zł Lub 35.96 zł
40.00 zł
40.00 zł
40.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Spośród wszystkich snów, te o narodzinach systemu są najważniejsze. Pozwalają wierzyć, że innej możliwości nie było…
 
Wyobraź sobie świat, w którym każdy może komunikować się z innymi za pomocą myśli. Świat, w którym nocami można śnić „sny na jawie” tak realne, że stanowią oddzielną wirtualną egzystencją, równoległą z codziennym życiem. Świat bez przemocy, w którym wszystkie związki opierają się na harmonii i trosce. A teraz wyobraź sobie, że by Cię od niego odłączono…
 
W postapokaliptycznej przyszłości, ludzie żyją w małych osadach, pracując nad regeneracją zniszczonych ekosystemów. Połączeni są z Systemem, który umożliwia komunikowanie się w myślach oraz śnienie snów na jawie tak realnych, jak prawdziwe życie… System zapewnia wiedzę, technologię i bezpieczeństwo, żeby świat mógł się odrodzić w pokoju. I decyduje. I to jest dobre dla wszystkich.
 
Świat stworzony przez autorkę to misternie skonstruowana antyutopia, która stawia przed czytelnikami pytania o istotę wolności i przyszłość planety. Mocna historia z silną bohaterką powoli odkrywa przed czytelnikiem kolejne sekrety Systemu i sprawia, że wizja tego co dobre, a co złe ulega totalnemu przeobrażeniu.
Uwaga! System wciąga od pierwszej strony!  Nagroda na festiwalu Utopiales Jeunesse, festiwal science fiction.
Książka została wydana w ramach projektu  https://www.wydawnictwo-widnokrag.pl/ksiazki-do-zadan-specjalnych/.

Książkę polecają Nowa Fantastyka i Fantastyka.pl

Wydanie książki jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach programu Kreatywna Europa, który powstał między innymi po to, żeby Europejczycy mogli poznawać pisarzy z innych krajów Unii Europejskiej i ich literaturę oraz kulturę.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.
 
Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Małgorzaty Gołoty.
Prawdziwe życie. Odłączenie - audiobook od Maiwenn Alix możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć