ebook Sherlock Holmes. Pies Baskerville'ów - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Sherlock Holmes. Pies Baskerville'ów - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 41.00
Audiobook - najniższa cena: 41.18
wciąż za drogo?
51.06 złpremium: 32.94 zł Lub 32.94 zł
41.18 zł
54.90 zł
54.90 zł Lub 49.41 zł
46.07 zł
54.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Klasyczna powieść detektywistyczna z nutką dreszczyku autorstwa sir Arthura Conana Doyle’a w wersji ilustrowanej – wymarzonej dla dzieci!

Gdy przedstawicieli rodu Baskerville’ów zaczyna prześladować ogromny czarny pies otoczony upiorną poświatą i ujadający po nocach nieopodal posiadłości, jedyną osobą, która może im pomóc, jest Sherlock Holmes! Słynny detektyw wspólnie z Doktorem Watsonem tropi bestię wśród zdradliwych bagien. Gdy w końcu rozwiązuje zagadkę, dowiaduje się przy okazji czegoś na temat ludzkiej chciwości, kłamstwa i iluzji.

Sir Arthur Conan Doyle napisał opowieść o Sherlocku Holmesie i jego pomocniku, Doktorze Watsonie, ponad 100 lat temu. Poznajcie Psa Baskerville’ów – edycję stworzoną specjalnie z myślą o młodych czytelnikach i jednocześnie wierną oryginałowi. Tej książki nie sposób odłożyć na półkę!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Grażyny Woźniak i Janusza Zadury.

Sherlock Holmes. Pies Baskerville'ów - audiobook od Arthur Conan Doyle możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć