ebook Dotknij mnie
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 545575)

Dotknij mnie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.34
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
26.34 zł Lub 23.71 zł
27.78 zł
33.90 zł
38.32 zł Lub 34.49 zł
38.32 zł
38.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Światowy bestseller! Pierwszy tom jednej z najpopularniejszych serii Young Adult ostatnich dwóch dekad! 

Juliette nie dotknęła nikogo od 264 dni.

Nikt nie wie, dlaczego jej dotyk jest zabójczy, ale Przywrócenie ma dla niej plan. Pragną ją wykorzystać jako niebezpieczną broń. Dziewczyna nie zamierza jednak oddać się w ich ręce.

Po długim czasie w zamknięciu, spragniona wolności, nareszcie odkrywa swoją siłę i po raz pierwszy zaczyna walczyć o nową przyszłość. Znajduje ukojenie w ramionach chłopaka, którego miała stracić na zawsze.

W tym dystopijnym świecie Tahereh Mafi snuje opowieść o walecznej bohaterce, trudach dorastania i sile miłości. To historia nie do zapomnienia!

„Mafi w swoim debiucie łączy powieść psychologiczną z przygodowym twistem. To porywająca książka autorki, która nie boi się podejmować żadnego ryzyka”. – Publishers Weekly

„Niezwykłe sceny akcji bardzo szybko zanurzają nas w poczuciu nadchodzącego wielkiego niebezpieczeństwa. To częściowo opowieść ku przestrodze, ale też historia miłosna, która spodoba się fanom akcji i przygód!” – Kirkus Reviews

Książka zawiera dodatkową nowelkę pt. „Zniszcz mnie”.

 

Dotknij mnie od Tahereh Mafi możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć