ebook Będzie bolało: Nielekarz, czyli jak wyleczyłem się z medycyny
4.08 / 5.00 (liczba ocen: 2673)

Będzie bolało: Nielekarz, czyli jak wyleczyłem się z medycyny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.39
Audiobook - najniższa cena: 29.24
wciąż za drogo?
22.39 zł
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
26.00 zł Lub 23.40 zł
27.90 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
29.67 zł
31.74 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ebook „Nielekarz” to najzabawniejsza i zarazem najbardziej poruszająca z dotychczasowych książek Adama Kaya – autora bestsellera „Będzie bolało”. Opowiada o byciu lekarzem i o byciu pacjentem. O wysadzeniu w powietrze całego swojego dotychczasowego życia i o zszywaniu go na nowo. Oto humor ostry jak skalpel i szczerość, która chwyta za serce. Po raz kolejny będzie bolało jak diabli!

Książka „Będzie bolało” okazała się fenomenem wydawniczym stulecia. Znalazła miliony czytelników, spośród których co najmniej pięćdziesięciu uznało ją za genialną. Na jej podstawie nakręcono serial telewizyjny. Jest jednak zaledwie częścią pewnej dłuższej, skomplikowanej historii… Oto i ona!

„Nielekarz” to prześmieszna, przejmująca i szokująca opowieść o tym, co dzieje się, gdy doświadczony lekarz postanawia odwiesić stetoskop na kołek, ale medycyna nie chce dać mu spokoju. To zaskakujące epizody z życia w szpitalnych murach i poza nimi spisane przez jednego z najbardziej utalentowanych brytyjskich autorów. To niepowtarzalna okazja, by przenieść się do czasów dawnej pracy Adama Kaya i zrozumieć, dlaczego rany, jakie po sobie pozostawiła, tak długo się goją. To humor ostry jak skalpel i szczerość, która chwyta za serce.

Taki właśnie jest „Nielekarz”.

O e-booku Będzie bolało: Nielekarz, czyli jak wyleczyłem się z medycyny blogerzy napisali: 

Książki Adama Kaya są dla mnie takim guilty pleasure. Może nie wnoszą zbyt wiele do mojego życia, nijak nie zgrywają się z gatunkami, które zazwyczaj czytam ale sprawiają mnóstwo przyjemności. Humor autora jest dość specyficzny, więc na pewno nie każdemu się one spodobają, ale jeżeli jeszcze nie znacie, to warto dać im szansę. - Rude recenzuje - Paula Sieczko

Będzie bolało: Nielekarz, czyli jak wyleczyłem się z medycyny od Adam Kay możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Posiadanie własnego miejsca na ziemi, mimo że wymaga uwiązania się na trzydzieści lat kredytem hipotecznym, daje wrażenie wolności.
Książki Adama Kaya są dla mnie takim guilty pleasure. Może nie wnoszą zbyt wiele do mojego życia, nijak nie zgrywają się z gatunkami, które zazwyczaj czytam ale sprawiają mnóstwo przyjemności. Humor autora jest dość specyficzny, więc na pewno nie każdemu się one spodobają, ale jeżeli jeszcze nie znacie, to warto dać im szansę.

Do tej pory autor przedstawiał światek około medyczny z perspektywy lekarza, tym razem jest zupełnie odwrotnie. Jego historie zawsze były słodko gorzkie, ale tym razem wyraźnie czuć, że czara goryczy się przelała. To bardzo osobista podróż przez lata życia Kaya, w której wyraźnie wyczuwałam powątpiewanie w obrane życiowe drogi i niektóre z życiowych wyborów. Jeżeli lubicie książki, które mają charakter pamiętnika, to zdecydowanie powinniście dorzucić ten tytuł do listy do przeczytania.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Rude recenzuje
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć