ebook Anyway
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 323)

Anyway
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
31.90 złpremium: 17.15 zł Lub 17.15 zł
22.30 zł
22.90 zł
24.01 zł Lub 21.61 zł
25.73 zł Lub 23.16 zł
24.01 zł
25.09 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wydaje się, że Ksenia „Werner” Wernerowska i Patryk Cebulski żyją w szczęśliwej bańce i nic nie zwiastuje, by coś miało się zmienić... Ale jak to w życiu: nic nie idzie tak, jak powinno.

Polę Werner zalewa fala hejtu, a Patryk zostaje zamieszany w zabójstwo. Na pomoc przyjaciołom wyrusza zespół adwokatów NRJ z szefem i założycielem Krystianem Ragowskim na czele i nowym nabytkiem kancelarii Igą Mianowską. Historia Krisa i Igi zaczęła się gorąco, ale pożądanie nie zawsze zgadza się z sercem, za to serce zawsze kłóci się z rozumem. Najważniejsze, żeby jak najszybciej wydostać Patryka na wolność; wszystkie ręce na pokład, i tak dalej, ale co zrobić, kiedy obecność Igi i Krisa w tym samym pokoju grozi eksplozją, która może unicestwić planetę… Może na przykład zapomnieć o urazach i dać drugą szansę? Czasem warto, zwłaszcza kiedy gra toczy się o najwyższą stawkę.

O e-booku Anyway blogerzy napisali: 

Anyway gwarantuje doskonałą porcję rozrywki, takiej spod znaku szybkiego tempa, gotowych na wszystko postaci, w żadnym razie zdesperowanych, ale czasem, lub częściej, postępujących zgodnie z sugestiami diabełka, siedzącego na ich ramieniu i służącego radą, będącego zaproszeniem do rozgrywki jak się okazuje o najwyższe stawki! - Taki jest świat - Katarzyna Pessel

To była naprawdę świetna historia i bawiłam się przy niej wyśmienicie. Anyway z resztą tak samo, jak pozostałe książki autorki, nacechowane są humorem, ciętymi ripostami (które uwielbiam) i niebywałymi intrygami. -  Książka w autobusie - Magdalena Fraszczak vel Jószczak

Anyway od Paulina Świst możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Najważniejsze to uczyć się na błędach.
Pewność siebie i arogancję oddziela cienka linia.
Jak zapewne dobrze wiecie, zaliczam się do zagorzałego grona fanek stylu i pióra najbardziej tajemniczej polskiej autorki - Pauliny Świst. W swojej małej prywatnej biblioteczce posiadam prawie wszystkie, a przynajmniej większość jej książek, ale przyznaję się bez bicia, że serii Prokurator i Karuzela jeszcze nie przeczytałam. Dzisiaj jednak poddamy wnikliwej analizie najnowszą historię Pani Pauliny Anyway będącą kontynuacją Fightera. Zacznijmy jednak od początku.

Patryk Cybulski znany wszystkim jako „Cwibel”, gwiazdor mieszanych sztuk walki, właściciel firmy ochroniarskiej… i prywatnie partner Ksenii Wernerowskiej, wiedzie spokojne życie po niedawnej aferze z podejrzaną spółką. Chce razem z Ksenią zacząć swoje nowe wspólne życie w Warszawie, jednak ich szczęście nie trwa zbyt długo. Nagle Patryk zostaje aresztowany we własnym mieszkaniu i ma zostać przewieziony na wybrzeże w celu postawienia mu zarzutu zabójstwa Maksymiliana Tombaka — prezesa spółki VeroMax, tej samej, która pod przykrywką prowadzi naprawdę brudne interesy. Sprawa staje się bardzo poważna a nagonka medialna na znaną osobę, która miała jawny zatarg z ofiarą, wcale nie ułatwia sprawy. Ksenia również nie ma łatwo, nie dość, że jej ukochany wpadł w poważne tarapaty, to jej pisarskie alter ego również ma ogromne problemy. Z pomocą tej dwójce wyruszy jedna z najlepszych warszawskich kancelarii NRJ z Krystianem Ragowskim na czele oraz z potencjalnie nowym nabytkiem kancelarii panią mecenas Igą Mianowską. O tyle o ile Krystian i Iga rozpoczęli swoją znajomość w dość gorący sposób, a on doskonale wiedział, kim jest Iga, o tyle potrafili odłożyć swoje wspólne animozje, aby zjednoczyć swoje siły w walce nie tylko o klienta, ale przede wszystkim o wolność przyjaciela z dowodami i z pomówieniami jedynego świadka. Czy Idze i Krystianowi uda się wyciągnąć przyjaciela z aresztu i oczyścić jego imię? A może tym razem to VeroMax zwycięży?

No Kochani to była naprawdę świetna historia i bawiłam się przy niej wyśmienicie. Anyway z resztą tak samo, jak pozostałe książki autorki, nacechowane są humorem, ciętymi ripostami (które uwielbiam) i niebywałymi intrygami. Pani Paulino jest Pani niesamowita, gratuluje nie tylko pomysłowości, ale najważniejszej fantazji. Skąd Pani bierze te wszystkie teksty? Przyznam szczerze, że kilka z nich mam zamiar wykorzystać w codziennym życiu. „Ragnar” oj ten to dopiero podbił moje czytelnicze serducho i nawet nie wziął żadnych jeńców, z resztą jego „Lagherty” również nie da się nie lubić. Fajni i z pazurem bohaterowie, którzy są inteligentni, lojalni i dla przyjaciół zrobią wszystko. Dodając do świetnego pomysłu, fajnych bohaterów, pikantne i bardzo gorące sceny, oraz wątki kryminalne z misternymi intrygami otrzymamy lekturę idealną. Ja oczywiście szczerze polecam i czekam na kolejne.

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Książka w autobusie
Podobno nic nie może iść za długo zbyt dobrze. Sielanki mają to do siebie, że kończą się nagle, najczęściej z hukiem i pozostawiają po sobie co najmniej trochę bałaganu. Tak samo jest z odwieczną grą pomiędzy sercem, rozumem oraz diabełkiem podsycającym pragnienia i aniołkiem, próbującym ogarnąć nadchodzącą katastrofę. W jednym i drugim przypadku zabawa ma zawsze wysoką cenę albo wyrok …

Prawo ma lepsze i gorsze dni, tak samo jak posiada jaśniejsze i mroczniejsze zakamarki. Patryk Cebulski przekonuje się o tym niespodziewanie i od razu z całą siłą na jaką stać wymiar czy sprawiedliwości to się jeszcze okaże. Tyle, że nikt nie brał pod wagę, a na pewno nie na poważnie, kto ruszy jemu oraz jego dziewczynie z pomocą. Niech żyje bal gdzie kwiat palestry ma zamiar rozwikłać zagadkowe aresztowanie swojego przyjaciela, przy okazji mając przekonanie, iż kryje się za tym konkretne drugie dno. Wiedza to jedno, lecz trzeba to jeszcze udowodnić, a oba te elementy komuś mogą się bardzo nie spodobać. Tym razem czas nie działa na korzyść obrońców, którymi są Krystian Ragowski i Iga Mianowska, do tego łączą ich dość świeże, lecz już mocno napięte stosunki, ale czego nie robi się w imię wyższej wartości czyli przyjaźni? No właśnie zabawa dopiero się zaczyna, czy będzie taka, na jaką się zapowiada dowiedzą się szybciej niż się oczekiwali, a przed niemi jeszcze więcej niespodzianek. Jedno jest pewne nic nie dzieje się bez przyczyny, tylko jaka będzie reakcja gdy już ją poznają? Panie i panowie jaki werdykt zostanie ogłoszony?

Na ostro, pikantnie, z humorem i przede wszystkim nieprzewidywalnie oraz z bohaterami, po których powinno spodziewać się więcej niż wszystkiego. Anyway nadchodzi i robi to w sposób świstowy czyli tak, by czytelnik naprawdę dobrze się bawił podczas lektury, tak jak podczas imprezy z przyjaciółmi. Znane już postacie nie ustępują miejsca tym nowym, ale wspólnie pracują na sukces swojej historii, Paulina Świst zadbała by im oczywiście nie nudziło się, co bezpośrednio przekłada się na to, że czytający mają jeszcze większą frajdę. Kontrastowa fabuła, w której łączy się kryminał z sensacją oraz seksownym, trzecim, składnikiem daje nieograniczone możliwości i są one w pełni wykorzystane, zwłaszcza, że dodano do tego jeszcze adwokackie detale. Ostra jazda bez trzymanki? Jak najbardziej i to nie raz czy dwa, ale nieustannie, tu nie ma co liczyć na jakąkolwiek taryfę ulgowa, bo jakakolwiek chwila przerwy oznacza jedno, będzie trwała zbyt krótko i na pewno po niej nastąpi kolejny zwrot akcji. Niepoprawny w każdym calu Anyway gwarantuje doskonałą porcję rozrywki, takiej spod znaku szybkiego tempa, gotowych na wszystko postaci, w żadnym razie zdesperowanych, ale czasem, lub częściej, postępujących zgodnie z sugestiami diabełka, siedzącego na ich ramieniu i służącego radą, będącego zaproszeniem do rozgrywki jak się okazuje o najwyższe stawki!

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć