ebook Wiedźmy - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2)

Wiedźmy - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 25.90
Audiobook - polecana oferta: 30.90
wciąż za drogo?
39.90 złpremium: 21.45 zł Lub 21.45 zł
-29% 30.03 zł
30.90 zł
33.03 zł Lub 29.73 zł
42.90 zł Lub 38.61 zł
34.05 zł
34.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Drugi po „Siostrach” tom znakomitej sagi średniowiecznej „Lilie Królowej” Lucyny Olejniczak. Nadejście roku 1392 dla Amalii i Mildy oznacza początek nowego życia. Od tej chwili byłe dwórki królowej muszą sobie radzić same. A to wyjątkowo trudne wyzwanie, bo wygląda na to, że zarówno nad Amalią, jak i nad litewskim rodzeństwem zawisło fatum…

Osiemnastoletnia Litwinka trafia do krakowskiego Kazimierza, gdzie roi się od przestępców. Mimo że jest całkowicie samotna i zagubiona, nie rezygnuje z walki o odzyskanie dobrego imienia.

Tymczasem Amalia przybywa wraz ze swoim świeżo poślubionym mężem do jego zamku w Rożnowie. Ma nadzieję, że znajdzie tam nowy dom, jednak miejsce to staje się dla niej więzieniem.

W czasie gdy młode kobiety muszą walczyć o przetrwanie, brat Mildy, Varnas, wciąż poluje na mordercę swojej rodziny, Czerwonego Diabła. Lecz wkrótce z myśliwego sam staje się zwierzyną, która wpada w sidła.

Wygląda na to, że zarówno nad Amalią, jak i nad litewskim rodzeństwem zawisło fatum. Aby pokonać trudności, trzeba będzie teraz połączyć siły. Ponieważ nie da się walczyć samotnie.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Joanny Gajór.

Wiedźmy - audiobook od Lucyna Olejniczak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć