ebook Dziewczynka z parku
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 604) Ilość stron (szacowana): 47

Dziewczynka z parku
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 13.90
Audiobook - najniższa cena: 13.90
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
13.90 zł
16.92 zł Lub 15.23 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
-40% 11.90 zł
16.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Mądra opowieść o miłości, tęsknocie i życiu po stracie najbliższej osoby. Wydaje się, że Andzi zostały po ojcu jedynie wspomnienia, ale czy na pewno?

Ta zima jest dla Andzi zupełnie inna niż wszystkie poprzednie. Pół roku temu zdarzyło się coś strasznego - umarł jej tata. Dziewczynka tęskni za wszystkim, co dawniej składało się na życie rodziny: za grą w chińczyka, rozmowami przy stole i za brzoskwiniowym sernikiem leczącym smutek. Przede wszystkim jednak brakuje jej wypraw do parku, w którym tata, zapalony ornitolog, uczył ją dostrzegać piękno przyrody. Nie jest łatwo poradzić sobie z cierpieniem, ale Andzi pomaga pamięć o pewnej tajemnicy powierzonej przez tatę. Może również liczyć na kolegę, Jeremiasza, który przywraca uśmiech na jej twarzy. Czy dziewczynka zdradzi chłopcu swój sekret?
Opowieść o wspomnieniach, które bolą, ale też są tym, co posiadamy najcenniejszego. Autorka mówi o śmierci i stracie w sposób prosty, a jednocześnie pełen szacunku dla swoich bohaterów i czytelników.

„Powieść ta udowadnia, że tradycja pisania mądrych i wartościowych książek dla młodzieży ma swoich kontynuatorów” – Damian Gajda, „Bluszcz”, o „Samotnych.pl”

Dziewczynka z parku od Barbara Kosmowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć