ebook To nie z mojej karetki
4.08 / 5.00 (liczba ocen: 121)

To nie z mojej karetki
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 30.28
wciąż za drogo?
31.62 złpremium: 20.40 zł Lub 20.40 zł
30.28 zł Lub 27.25 zł
34.00 zł
30.48 zł
34.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Z czym Wam się kojarzy praca w karetce w wielkim mieście? Adrenaliną? Krwawymi widokami? Stresem? Heroiczną walką o życie? To znacie z seriali medycznych? Czasami tak bywa…

To nie z mojej karetki zabierze Was w świat prawdziwego zespołu ratownictwa medycznego, gdzie każdego dnia medycy heroicznie walczą… ale z prowizorką, wypaleniem, przeciążeniem, niezrozumieniem, leżakami, Leokadiami… Poznacie barwne postacie zespołu ratownictwa z Chamowa. Wieśka – żywą legendę – Kierowcę Medycyny, który jeździ na sygnałach od czasów komuny. Andrzeja – nieco wypalonego prawdziwego fachowca. Pełnego ideałów Świeżaka, który wsiadł do karetki wprost z rozdania dyplomów na uczelni. Grażynkę, pielęgniarkę pełną empatii, ale w ratunkowym sznycie. Młodego, który wciąż szuka swojego miejsca w systemie. Oraz wielu innych.

To opowieść pełna ironii, czarnego humoru i absurdu dnia codziennego. Ale… czy to naprawdę komedia? Czy jednak dramat? Jedno jest pewne: każdy medyk ratunkowy zna takich ludzi i każdy wie, że opisywane historie się wydarzyły. Ale oczywiście „to nie z mojej karetki”.

To nie z mojej karetki od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć