ebook Testament - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Testament - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 27.63
Audiobook - najniższa cena: 17.16
wciąż za drogo?
17.16 zł Lub 15.44 zł
-43% 24.45 zł
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
34.32 zł
34.32 zł Lub 30.89 zł
33.57 zł
35.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poturbowany przez los komandos i kobieta, która go ratuje? Zapomnij o tym, ta historia jest inna!

Hope przez wiele lat z dumą nosiła mundur. Wzorem ojca i dziadka została żołnierką. Ale gdy jedna z misji przybrała tragiczny obrót, wiara kobiety w sens jej życiowej drogi została pogrzebana.

Pogrążona w żałobie Hope wyjeżdża do Pilot Point w Teksasie, aby zająć się renowacją starego domu, który otrzymała w spadku. Poznaje tam Jaxa, tajemniczego sąsiada, dzięki któremu budzą się w niej mroczne uczucia, oraz poturbowaną przez życię Hattie, której stara się pomóc, wikłając się przez to w rodzinny konflikt. Na pomoc Hope rusza lokalny klub MC i... Jax. Czy dziewczyna przyjmie pomocną dłoń? Co się stanie, gdy na ganku jej nowego domu pewnego dnia stanie Ian, były dowódca, z którym łączyło ją coś więcej niż tylko służba? Co wybierze Hope: życie w Teksasie czy powrót do armii i stawienie czoła własnym demonom?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Alicji Karat.

Testament - audiobook od Monika Skabara możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć