ebook Blizna w kształcie koniczyny
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Blizna w kształcie koniczyny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 18.48
wciąż za drogo?
-43% 18.48 zł
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
33.00 zł
-19% 27.69 zł
29.70 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czasem drobny na pozór znak potrafi odkryć mroczną przeszłość, która wykracza daleko poza wstydliwe rodzinne sekrety…

Starość to czas, który każdy człowiek powinien przeżyć godnie i spokojnie.

Czy na pewno każdy? Czy krzywda wyrządzona osobie, która również krzywdziła, moralnie ma mniejsze znaczenie niż ta skierowana ku człowiekowi niewinnemu?

„Blizna w kształcie koniczyny” to powieść z tajemnicą, która postawi czytelnika wobec trudnych dylematów etycznych. Odpowiedzi na postawione w niej pytania każdy musi poszukać w sobie. To spokojnie zaczynająca się opowieść, wciągająca od pierwszych stron, która opowiada o historii Polaków, którzy wyjechali do pracy w Niemczech jako opiekunowie osób starszych.

Poznajemy ich historie, odkrywamy zażyłości, które między nimi się zrodziły. I nic nie zapowiada tego, jak wielkie i okrutne tajemnice uda im się odkryć.

Jakie będą ich decyzje w obliczu mrocznych sekretów z odległej przeszłości? Jak zachowają się, gdy przyjdzie im się skonfrontować z rodzącą się w nich rządzą zemsty i własnymi, zupełnie ludzkimi słabościami i pragnieniami?

Blizna w kształcie koniczyny od Zuzanna Arczyńska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć