ebook Czterdzieści dni do świąt
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 3)

Czterdzieści dni do świąt
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 24.64
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
-23% 24.64 zł
24.64 zł Lub 22.18 zł
32.00 zł
32.00 zł Lub 28.80 zł
25.09 zł
29.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Szósta odsłona serii uwielbianej przez tysiące kobiet w każdym wieku. Ebook „Czterdzieści dni do świąt” – tak jak poprzednie powieści Katarzyny Kostołowskiej – obfituje w zaskoczenia, wzruszenia i inteligentny humor. No i przypomina o najważniejszym – przyjaźń pomaga przetrwać każde trzęsienie ziemi, nawet bezśnieżne Boże Narodzenie.

Czterdziestki dwadzieścia lat wcześniej, czyli początki wielkiej przyjaźni i Wrocław u progu nowego tysiąclecia

Boże Narodzenie już blisko. W domach pachnie cynamonem, mrok grudniowych ulic rozświetlają elektryczne gwiazdy, a wnętrza modnych kawiarni rozbrzmiewają świątecznymi przebojami. Cały Wrocław ogarnęła gorączka przygotowań do najważniejszego dnia w roku. No, prawie cały…

Święta nie są dobrym czasem na życiowe zmiany, jednak rewolucje mają to do siebie, że nie zważają na kalendarz. Najlepiej wiedzą o tym Karola, Aśka, Anita i Magda, specjalistki od komplikowania życiowych spraw. U nich nigdy nic nie idzie zgodnie z planem. Czy dziewczyny uporają się z codziennymi problemami? Czy w spokoju dotrwają do Gwiazdki?

Na szczęście w święta dzieją się cuda. Takim cudem jest przyjaźń, która pomaga przetrwać każde trzęsienie ziemi. Nawet bezśnieżne Boże Narodzenie da się przeżyć. Byle razem! 

Czterdzieści dni do świąt od Katarzyna Kostołowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Bo w życiu najlepsze, choć jednocześnie najgorsze, jest to, że codziennie trzeba żyć dalej. Pomimo wszystko.
Rozmowa z przyjaciółką zawsze jest lekiem na całe zło, bo nawet jeśli lek działa krótko, to doraźnie bardzo pomaga.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć