ebook Miłość w blasku kominka
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Miłość w blasku kominka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
42.69 złpremium: 22.95 zł Lub 22.95 zł
29.90 zł
34.00 zł
36.72 zł Lub 33.05 zł
45.90 zł
32.13 zł
32.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Albert, wdowiec i ojciec czterech córek, w tym jednej zamężnej, za prośbą przyjaciela postanawia pomóc mu w dość delikatnej sprawie, mając w tym ukryty plan.

Przez miniony rok, próbował znaleźć dla kolejnej córki wyjątkowego narzeczonego, ale jego próby skończyły się porażką. Zbliża się jednak świąteczny czas, a sposobność przytrafia się sama. Albert ponownie postanawia zabawić się w swata, licząc, że w nadchodzące święta wydarzy się cud.

Córki Alberta czekają kolejne manewry miłosne i okazja do wyprawienia wyjątkowych świąt. W kamienicy Orłowskich znowu zrobi się głośno i tłumnie, a kobiecy punkt widzenia zderzy się z męskim, co może zwiastować świąteczną katastrofę albo najpiękniejszy magiczny czas.

Romantyczny Gdańsk w zimowej odsłonie, urokliwy park w białym puchu i miłość, która pojawiła się niespodziewanie i z zaskoczenia, spełniając niejedno życzenie.

O e-booku Miłość w blasku kominka blogerzy napisali: 

Miłość w blasku kominka otuli nas świątecznym klimatem i miłosną aurą. Lecz nie tylko te elementy sprawią, że rzucimy się w wir czytania. Tutaj zderzą się dwa punkty widzenia – męski i kobiecy. - Czyt-NIK - Tomasz Kosik 

Miłość w blasku kominka od Dorota Milli możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Pamiętacie jak w ubiegłoroczne święta Dorota Milli, zaprosiła nas do poznania historii Alberta Orłowskiego i jego czterech córek? Wówczas mężczyzna wraz z przyjacielem z wojska próbowali zeswatać jedną z nich z synem owego znajomego. W historii zapisanej na kartach powieści Miłość w płatkach śniegu czekało na nas wiele świątecznych i miłosnych atrakcji. Kto czytał tę książkę, ten doskonale wie, jak owa próba się zakończyła. Dlatego teraz Dorota Milli zaprasza nas do poznania kontynuacji historii rodu Orłowskich. A ja zachęcam Was do przeczytania książki Miłość w blasku kominka.

Niestrudzony w swych próbach Albert nie załamuje rąk, lecz rzuca rękawice do „walki” związanej ze swataniem swoich córek. Jedna z nich jest już zamężna. Zatem teraz czas na trzy pozostałe. Wdowiec ma nadzieję, że zbliżające się święta, będą doskonałą okazją do podjęcia próby „zaprowadzenia” kolejnej córki do ołtarza. Albert na prośbę przyjaciela postanawia mu pomóc. Znając go, możemy być przekonani, że ma on w tym ukryty cel. I plan działania.

Córki domyślając się, że ojciec będzie nadal aktywny w działaniach swata, z niecierpliwością i nutką zaciekawienia wyczekują zbliżających się świąt. A w domu państwa Orłowskich będzie się działo. Będzie głośno, gwarno, wesoło… a przede wszystkim świątecznie. Już Dorota Milli o to zadbała, aby historia zapisana na kartach powieści Miłość w blasku kominka otuliła nas świątecznym klimatem i miłosną aurą. Lecz nie tylko te elementy sprawią, że rzucimy się w wir czytania. Tutaj zderzą się dwa punkty widzenia – męski i kobiecy.

Autorka nie tylko zarysowała ciekawą historię. Ponownie zaprasza nas do urokliwego, zaśnieżonego i świątecznego Gdańska. Będziemy przechadzać się parkowymi alejkami, czuć pod butami skrzypiący śnieg, a w naszych sercach zapanuje miłość i świąteczna magia, która sprawi cud. A już na pewno cudowne chwile przeżyjecie podczas poznawania kolejnej historii Alberta Orłowskiego. Czy osiągnie swój cel? Warto się o tym przekonać. Dlatego z całego serca i ze świąteczną mocą zachęcam Was do lektury powieści Miłość w blasku kominka.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć