ebook Korona ze złoconych kości
4.23 / 5.00 (liczba ocen: 163487)

Korona ze złoconych kości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 31.61
wciąż za drogo?
40.83 złpremium: 21.95 zł Lub 21.95 zł
31.61 zł Lub 28.45 zł
32.90 zł
35.00 zł
35.12 zł Lub 31.61 zł
32.11 zł
34.36 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzecia część jednego z najpopularniejszych cykli fantasy ostatnich lat: „Z krwi i popiołu”. Poppy nawet nie marzyła, że ​​odnajdzie miłość u boku księcia Casteela. Mroczny okazał się przyjacielem, bratnim sercem i wspaniałym kochankiem. Jednak los, który byłby udziałem zwyczajnej dziewczyny, nie jest jej przeznaczony. Poppy to Wybrana. Błogosławiona. Prawowita władczyni Atlantii. W jej żyłach płynie krew Króla Bogów, więc korona i królestwo należą do niej…

Dziewczyna zawsze pragnęła mieć wpływ tylko na swoje życie. Teraz musi zdecydować, czy porzuci boskie dziedzictwo, czy nałoży złoconą koronę i zostanie Królową Ciała i Ognia. Ma też do wypełnienia misję – musi pomóc Casteelowi odnaleźć jego brata, a potem dowiedzieć się, czy Ian, jej brat, stał się bezdusznym Ascendentem.

Nie wszystkim się podoba, że była Panna jest potomkinią Króla Bogów. Są tacy, którzy nie cofną się przed niczym, aby korona nigdy nie spoczęła na głowie Poppy. Największe zagrożenie dla niej i Atlantii czai się na dalekim zachodzie, gdzie Królowa Krwi i Popiołu ma własne plany, na których realizację czekała setki lat. 

O e-booku Korona ze złoconych kości blogerzy napisali: 

Jennifer L. Armentrout nie zawiodła mnie, jeśli chodzi o bieg fabuły, akcję i jej zwroty, a także emocje, których dostarczyła mi lektura tej książki. -  Zakątek czytelniczy - Malwina

Korona ze złoconych kości od Jennifer L. Armentrout możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jaką książkową serię chętnie zobaczylibyście na dużym lub małym ekranie?

Wśród moich "chciejek" zdecydowanie jest seria Krew i popiół. Już widzę oczami wyobraźni zamieszanie wokół wyboru głównych aktorów, sama nie mam swoich typów, ale fandom na pewno by huczał.

A co do książki że zdjęcia...

Ja się pytam, kiedy kolejny tom?

Ciężko się pisze o kolejnych częściach serii, żeby nie zdradzić za wiele. Druga część w tym konkretnym przypadku bardzo wysoko postawiła poprzeczkę. Tym razem Poppy musi szybko przestawić się na nowe tory, na jakie wjechało jej życie, ale za rogiem czekają kolejne wybory. Wybory, od których zależy nie tylko los jej samej, ale też całego królestwa.

To, co mi się niebywałe podoba w tej serii to to, że razem z główną bohaterką odkrywamy otaczający ją świat. Niejako siedzimy w jej głowie i razem z nią analizujemy wszystko i próbujemy zdecydować, co w danym momencie jest najlepszą opcją. Relacja Poppy i Casteela umacnia się, Hawke niejeden raz pokazuje swoją lojalność i miłość wobec swojej ukochanej. Jestem urzeczona ich oddaniem względem siebie, tym, ile są w stanie poświęcić dla dobra tego drugiego i królestwa. Autorka nie zawiodła mnie, jeśli chodzi o bieg fabuły, akcję i jej zwroty, a także emocje, których dostarczyła mi lektura tej książki.

No i Kieran. Zdecydowanie potrzebuję go więcej w swoim życiu.

Jak pisałam wyżej - natychmiast potrzebuję wiedzieć, co się wydarzy dalej i z niecierpliwością wyczekuję czwartego tomu w Polsce.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Zakątek czytelniczy
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć