ebook Przewodnik po emocjach. Jak lepiej rozumieć własne uczucia
4 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Przewodnik po emocjach. Jak lepiej rozumieć własne uczucia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.00
Audiobook - najniższa cena: 33.92
wciąż za drogo?
26.00 zł Lub 23.40 zł
-20% 31.99 zł
33.99 zł Lub 30.59 zł
29.99 zł
33.97 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pionierski na polskim rynku poradnik psychologiczny. Ebook autorstwa Anny Cyklińskiej to przewodnik po dwudziestu podstawowych emocjach, których doświadczamy w swoim życiu.

Autorka nie tylko tłumaczy, czym są emocje i dlaczego są ważne, ale przede wszystkim pokazuje, co się dzieje, kiedy ich nie rozumiemy, nie wyrażamy lub tłumimy.

Książce towarzyszy też część ćwiczeniowa, między innymi pozwalająca zrozumieć, jak nie tłumić emocji, jak zauważać je w ciele, jak praktykować uważność i pracować nad słownikiem emocji.

O e-booku Przewodnik po emocjach. Jak lepiej rozumieć własne uczucia blogherzy napisali: 

Jeżeli nie rozumiemy swoich emocji, jeśli mamy problem z nimi - to ten poradnik będzie idealny. Widać, że autorka dołożyła wszelkich starań, by nie tylko wizualnie się jej "dziecko" prezentowało. Bo i w środku wszystko jest idealnie rozłożone, tekst nie męczy, a wręcz przeciwnie, nas, jako czytelników wciąga i nie raz nie chce wypuścić "z rąk". - Tylko magia słowa - Angelika Kusek

Przewodnik po emocjach. Jak lepiej rozumieć własne uczucia od Anna Cyklińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Książka napisana w lekki i przystępny sposób, nie sprawia problemów podczas czytania. Autorka nie posługiwała się wyrazami, których nie moglibyśmy zrozumieć... Mam w niej sporo znaczników, ponieważ kilkanaście fragmentów wydało mi się tak ważnych dla mnie, że musiałam je zaznaczyć. I jak z tego możecie się domyślić - jestem zadowolona. Wyciągnęłam z niej wiele, zrozumiałam troszkę siebie. Mamy tutaj omówione sporo emocji, skąd się biorą, co mogą oznaczać. Bo nie każda emocja ma tylko jedno znaczenie i to albo negatywne, albo pozytywne. Mamy tutaj odniesienia do literatury fachowej, bo jest spis wszystkich źródeł. W takiej pozycji jest to niezbędne i wyszło dość profesjonalnie. Jest część teoretyczna, ale i praktyczna również ma miejsce. Podpowiada nam między wierszami, po jakie inne tytuły możemy sięgnąć - ja sama zanotowałam sobie jedną lekturę, która prawdopodobnie przypadnie mi do gustu.

Jeżeli nie rozumiemy swoich emocji, jeśli mamy problem z nimi - to ten poradnik będzie idealny. Widać, że autorka dołożyła wszelkich starań, by nie tylko wizualnie się jej "dziecko" prezentowało. Bo i w środku, wszystko jest idealnie rozłożone, tekst nie męczy, a wręcz przeciwnie, nas, jako czytelników wciąga i nie raz nie chce wypuścić z rąk.

Reasumując uważam, że wiele wniosła do mojej głowy, nasuneła mi wiele wniosków i wierzę, że z Wami będzie podobnie. Zdecydowanie Wam ją polecam, bo jest tego warta. Już trochę książek poradników jest za mną i szczerze, plasuje się ona na drugim miejscu, zaraz po książce Kasi Kucewicz. Jest naprawdę bardzo dobrze i fachowo napisana. POLECAM!

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Tylko magia słowa
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć