ebook Nasz pierwszy rok
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 34)

Nasz pierwszy rok
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 24.70
Audiobook - najniższa cena: 26.94
wciąż za drogo?
26.94 złpremium: 13.47 zł Lub 13.47 zł
-31% 24.70 zł Lub 22.23 zł
29.90 zł
34.00 zł
44.90 zł
31.43 zł
31.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

PORUSZAJĄCA, KAMERALNA POWIEŚĆ YA AUTORA KILKUNASTU BESTSELLERÓW. 

Dziewiętnastoletni Kevin wierzy, że przeprowadzka do dużego miasta zapoczątkuje nowy, szczęśliwy etap w jego życiu.

Rok później, ku zaskoczeniu bliskich, rzuca studia i wraca w rodzinne strony. Chłopak izoluje się od przyjaciół, pomagając rodzicom w prowadzeniu pensjonatu i opiece nad ukochanymi końmi. Jednocześnie nie chce wyjawić, co pchnęło go do porzucenia marzeń o zostaniu reżyserem filmowym. Wkrótce do pensjonatu przybywa jego przyjaciel z dzieciństwa. Sebastian, który kilka miesięcy wcześniej stracił bliską osobę, wierzy, że pobyt na wsi w otoczeniu przyrody pomoże mu przebrnąć przez żałobę i uporać się z depresją. Spotkanie po latach staje się dla Kevina i Sebastiana okazją do wspólnego stawienia czoła gnębiącym ich demonom. Chłopcy przekonują się, że bliskość odpowiedniej osoby pozwala doświadczyć szczęścia, nawet podczas największego smutku.

Czy będą jednak w stanie przezwyciężyć traumę i otworzyć na nowo swoje serca? 

O e-booku Nasz pierwszy rok blogerzy napisali:

To książka adresowana do młodych czytelników. Lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnęli po nią również starsi, aby bardziej zrozumieć dzisiejszą młodzież, która zasługuje na uwagę, w tym dzisiejszym rozpędzonym świecie. - Czyt-NIK - Tomassz Kosik

Nasz pierwszy rok od Marcel Moss możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Prawdziwa miłość jest jak fundamenty, na których można budować silną relację. Chwilowe zauroczenie to za mało, by stworzyć coś trwałego.
Marcel Moss jest autorem, który doskonale czuje się w thrillerze. Również w kryminale. Ostatnio także, ukazał swoje nowe pisarskie oblicze w gatunku Young Adult. Po doskonale przyjętej książce Mój ostatni miesiąc autor zaprasza nas do lektury najnowszej pt. Nasz pierwszy rok. To historia, która uświadamia nam, że miłość nie ma granic, gdyż jest czysta, prawdziwa, szczera – prosto z serca.

Na kartach najnowszej książki poznajemy dalsze losy Sebastiana, który po śmierci Matiego wyjeżdża na wieś, aby w ciszy i spokoju przeżyć żałobę. Pisany przez niego Dziennik Alternatywnej Rzeczywistości ma również formę terapeutyczną, dzięki której może on nazwać swoje emocje, oswoić je i żyć. Wyjeżdżając na Mazury spotyka dziewiętnastoletniego Kevina, która również powrócił na wieś. Po roku studiowania we Wrocławiu wraca w rodzinne strony. Tutaj skupia się na pomocy rodzicom w prowadzeniu pensjonatu i opiece nad końmi. Co takiego wydarzyło się w życiu Kevina, że zdecydował się na taki krok? Dlaczego zrezygnował ze swoich marzeń o zostaniu reżyserem filmowym?

Jak się okazuje życiowe drogi Sebastiana i Kevina splatają się. Teraz wspólnie mogą stawić czoła demonom z przeszłości. Bliskość drugiej osoby, ta płynąca z serca, jest nieocenioną pomocą w troskach, żalach. Bo bez wątpienia Nasz pierwszy rok to historia o przechodzeniu traumy, o radzeniu sobie z żalem, bólem straty.

Jak zakończy się historia Kevina i Sebastiana? Czy w ich życiu w końcu zaświeci słońce? Warto się tego dowiedzieć. Warto poznać ich historie.

Twórczość Marcela Mossa cenię między innymi za podejmowanie trudnych życiowych kwestii. Autor nie boi się dotykać tematów tabu, wręcz przeciwnie uświadamia nas o konieczności rozmawiania o tym, co inni zamiatają pod dywan. Warto podjąć tę dyskusję. A najnowsza powieść autora jest zaproszeniem, które warto przyjąć. Pisarz pokazuje nam, że miłość nie zna granic. Te są tylko w naszym umyśle.

Nasz pierwszy rok to książka adresowana do młodych czytelników. Lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnęli po nią również starsi, aby bardziej zrozumieć dzisiejszą młodzież, która zasługuje na uwagę, w tym dzisiejszym rozpędzonym świecie.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć